Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Reselleři si brousí zuby na Alone In The Dark. Sběratelská edice hry čítá jen 5000 kusů 

Remake kultovní hororovky Alone In The Dark vychází 25. října. Sběratelská edice hry vyjde na 199 euro, kromě peněz budeš ale potřebovat i hodně štěstí, abys ji získal/a. K dispozici bude celosvětově pouze 5 000 kusů a jeden z nich už putuje do archivu. Více se dozvíš v článku!

Společnost THQ Nordic odhalila exkluzivní sběratelskou edici pro blížící se návrat kultovní hororové série Alone in the Dark. Tato limitovaná edice bude mít pouze 5 000 číslovaných kusů, což dodává předělávce původní hry z roku 1992 skutečně jedinečný rys. Mezi hráči se však šíří obavy, že většina kopií bude rychle skoupena přeprodejci, kteří chtějí profitovat z nostalgie oddaných fanoušků série.

ⒸTHQ NORDIC

V rámci této sběratelské edice se fanoušci mohou těšit na řadu atraktivních přídavků. Hlavním tahákem je impozantní soška postavy Dark Mana o výšce 26 cm. Dále tu najdeme elegantní steelbook, který svítí ve tmě, minifigurku bytosti Ostadte o výšce 10 cm, sadu autentických samolepek na zeď, retro ceduli na dveře s výrazem Do Not Disturb (Nerušit) a dodatečný balíček obsahující in-game kostýmy Derceto 1992, komentář režiséra a sadu filtrů ve stylu starých hororových filmů.

ⒸTHQ NORDIC

Vydavatelé pokračují ve svém osvědčeném přístupu číslování jednotlivých kusů. Prvních 20 kusů bude dostupných pouze v kamenném obchodě THQ Nordic ve Vídni. Čísla 214 999 budou dostupné pro fanoušky po celém světě prostřednictvím oficiálního e-shopu THQ Nordic a u vybraných maloobchodních partnerů. Poslední kus s číslem 5 000 bude uložen v archivu Embracer Games, aby zůstal zachován pro budoucí generace.

ⒸTHQ NORDIC

Fanoušci původní hry se kromě výrazného grafického a herního vylepšení mohou těšit na dabing hlavních postav v podání Jodie Comer (Killing Eve, Free Guy) a Davida Harboura (Stranger Things, Black Widow).

Kromě sběratelské edice bude také k dispozici limitovaná standardní fyzická kopie hry Alone in the Dark, a to v počtu 3 500 kusů. Prvních dvacet kusů opět zamíří do vídeňské kamenné prodejny THQ Nordic. Kusy 21 až 3 499 budou mezinárodně dostupné on-line a poslední číslo 3 500 bude trvale zařazeno do archivu.

ⒸTHQ NORDIC

Hra Alone in the Dark vychází 25. října na PC, Playstation 5 a Xbox Series X|S. Cena sběratelské edice je stanovena na 199,99 EUR.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.