Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Recenze: Portrétový mistr a must have na léto, HONOR 200

Nová řada HONOR 200 fotí portréty jako z profesionálního studia. Přináší portrétovou revoluci s pomocí umělé inteligence díky spolupráci se studiem Harcourt a spojení technologie s uměleckostí.

Společnost HONOR, nejrychleji rostoucí značka smartphonů v Evropě, ve středu 12. června na pařížském závodišti Hipódromo de París-Longchamp představila řadu HONOR 200. Na akci, které se zúčastnilo přes 800 zástupců a zástupkyň médií a partnerů z celé Evropy, potvrdila, že řada HONOR 200 bude v Evropě dostupná téměř okamžitě a už nyní je k dostání. Model HONOR 200 Pro tak poprvé vstupuje i na český trh a my ti přinášíme jeho recenzi.

LAUNCH EVENT V PAŘÍŽI

Ještě než začneme se samotnou recenzí, pojďme si připomenout krásný launch event pro řadu Honor 200 v Paříži, kterého jsme byli součástí. Hlavním tématem keynote byly detaily o spolupráci se Studiem Harcourt, legendárním pařížským portrétním foto studiem, kterou nedávno představil generální ředitel společnosti HONOR Device Co, Ltd. George Zhao.

V rámci svého závazku neustále pracovat na inovacích navázal jejich produktový tým úzkou spolupráci s odborníky z foto Studia Harcourt, společně analyzovali tisíce snímků a vyvinuli jedinečnou technologii HONOR AI Portrait Engine.

K dalším klíčovým novinkám ohlášeným na akci patří spolupráce s renomovaným portrétním fotografem Rankinem, který se proslavil ikonickými snímky známých osobností, jako byla Alžběta II., David Bowie nebo Kate Moss.

Měli jsme na akci možnost si novou řadu HONOR 200 vyzkoušet na vlastní kůži v interaktivních zážitkových zónách a pop-up portrétních studiích, které poskytlo přímo Studio Harcourt.

NEPŘEKONATELNÁ KAMERA S PORTRÉTNÍM FOTOAPARÁTEM

Jedním z hlavních předností telefonů HONOR 200 a HONOR 200 Pro je jejich profesionální kamera. Oba telefony jsou vybaveny pokročilým hardwarem a pečlivě vyvinutým softwarem s umělou inteligencí, který rozpoznává i ty nejjemnější nuance osvětlení. HONOR 200 Pro má navíc 50MPx hlavní portrétní fotoaparát se snímačem Super Dynamic H9000, který umožňuje pořizovat působivé snímky s dokonalou rovnováhou světla a stínů i v náročných světelných podmínkách.

HONOR 200 Pro posouvá portrétní fotografii na novou úroveň díky výkonné technologii HONOR AI Portrait Engine. Tato technologie vystihuje řemeslné umění Studia Harcourt, rozumí estetickému fungování světla a stínu a umožňuje tak uživatelům chytrých telefonů pořizovat bez námahy jedinečné a výrazné portréty.

Sama jsem byla velmi mile překvapena s kvalitou fotografií, ostatně se o tom můžeš přesvědčit v galerii níže.

VYLEPŠENÝ VÝKON A VÝDRŽ BATERIE

Další velké plus telefonů ze série HONOR 200 je jejich baterie. HONOR 200 Pro je vybavený velkou 5200mAh křemíkovo-uhlíkovou baterií, která umožňuje až 61 hodin nepřetržitého streamování hudby na jedno nabití. Skvělou výdrž baterie potvrzuji i já. Telefon mi vydržel na jedno nabití tři dny aktivního focení. V kombinaci se skvělým fotoaparátem tvoří absolutní must have na dovolenou a výlety.

Díky bleskurychlému adaptéru 100 W HONOR SuperCharge a bezdrátovému 66 W HONOR SuperCharge se zařízení dá plně nabít za pouhých 41 minut!

Díky systému MagicOS 8.0 nabízí HONOR 200 Pro inteligentní uživatelské prostředí obohacené o řadu funkcí s AI. Systém MagicOS 8.0 v modelu HONOR 200 Pro nabízí také funkce, jako jsou Magic Portal, Magic Capsule a Magic Ring, které zefektivňují digitální interakce uživatelů.

ELEGANTNÍ DESIGN A DOSTUPNOST NA TRHU

HONOR 200 Pro s elegantním designem inspirovaným přírodou je u nás k dispozici ve dvou barevných provedeních, MoonlightWhite a Black, zatímco HONOR 200 v barvách Emerald Green a Black. 

HONOR 200 Pro 12 GB / 512 GB je v prodeji za doporučenou cenu 19 990 Kč, HONOR 200 8 GB / 256 GB za 14 990 Kč. 

Oba modely je možné od 12. do 30. června 2024 předobjednat a získat tak několik výhod: kód HONOR2500 se slevou 2500 Kč, nabíjecí adaptér 100 W zdarma v hodnotě 899 Kč a chytré hodinky HONOR Choice Watch v hodnotě 2 290 Kč jako dárek. Po dobu 6 měsíců je navíc zdarma možná výměna displeje.

Model HONOR 200 Lite je v Česku k dispozici ve dvou barevných provedeních: v zelené Cyan Lake a v černé Midnight Black. Na český trh vstoupil 1. června 2024 za doporučenou cenu 7 990 Kč, navíc s dárkem v podobě adaptéru HONOR SuperCharge v hodnotě 599 Kč. K dispozici je i slevový kupon, se kterým lze HONOR 200 Lite pořídit ještě o 1000 Kč levněji.

Design všech telefonů je opravdu nadčasový a bude vypadat krásně v každém mirror selfie a můžeš ho sladit s jakýmkoliv outfitem!