Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Recenze: Eliška a Damián = nové českotelevizní dno?

TV Prima se nám na podzim rozhodla nadělit dáreček v podobě jednoho z nejhorších seriálů, co jsem na českých televizních obrazovkách viděl. Má v sobě cestování časem, lásku a Emmu Smetana v roli manažerky marmeládovny.

„Vždyť je cool.“ „Cool? Babičko, prosím tě, mohla by sis najít význam slova cool? Ten je maximálně creepy nebo cringe, nevím, nemám mobil,“ pronáší v prvním díle Emma Smetana, a sama si tak nabíhá na vidle se slovy, kterými by se dal shrnout i její nový seriál Eliška a Damián. Ten má zřejmě být hlavním podzimním tahákem TV Prima a nalákat fanoušky věcí jako Slunečná nebo ZOO, ale je ještě větší cringe fest, než jsou jeho předchůdci.

Seriál se snaží být seriálovou fantasy romancí a pokud byla letošní novácká Vědma málo fantasy, tak Elišce a Damiánovi by nálepku „fantasy“ zdravý člověk ani dát nemohl. Levný seriál v kulisách připomínajících Slunečnou, kostýmech půjčených z party obchodu a tristními efekty totiž fantasy nepřipomíná ani z daleka.

zdroj: FTV Prima

Ultimátní cringe jsou ale herecké výkony a dialogy. Emma Smetana hraje zoufalou majitelku marmeládovny Marmelišky, která se snaží udržet firmu nad vodou a zároveň být drsná šéfová, která štěká na všechny kolem a mluví rádoby cool slovníkem. Sekunduje jí zmatený Robert Urban v roli prince, který se začne omylem přemisťovat do jejího století.

zdroj: FTV Prima

No, prostě fakt špatný bizár, který je ve finále klasickou primáckou vztahovkou nalepenou na ukradený nápad cestování časem a u kterého si člověk musí jen říkat, kolik Emmě Smetana Prima zaplatila za to, že se k tomu upsala...

HODNOCENÍ: 1/10

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.