Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

RECAP: Best of K-pop news za rok 2023

Dnes se podíváme zpátky do minulosti na to, co nejdůležitějšího se odehrálo za rok 2023 ve světě K-popu.

JYP singing Sweet Dreams

To by bylo, aby se na K-pop recapu neobjevil JYP. Letos asi stačí když zmíníme jeho vystoupení v rámci 44. Blue Dragon Film Awards, kde zazpíval ne jeden, ne dva, ne tři, ale dokonce čtyři songy – Sweet Dreams (Eurythmics), When We Disco, Take on Me (a-ha) a Changed Man. Nebudu lhát, byl to docela slay, hlavně ty outfity. Long live the king!

Kai releasing Rover

Kai (EXO) na začátku roku vydal song Rover a fans were going a bit nuts.

GD getting arrested

Ani pořádný drogový skandál se nám letos nevyhnul, tentokrát se do něj zapletl G-Dragon, který se o všem dozvěděl až z médií jako všichni ostatní. Weird.

Dean comeback

Po téměř pěti letech se letos vrátil DEAN s novou hudbou. Nový singl vyšel 18. listopadu and we beg of u to release the album.

Seungri byl propuštěn z vězení

Seungri (BigBang) byl na začátku roku propuštěn z vězení, kde strávil rok a půl. Obviněn byl z řady věcí, včetně šíření nelegálně pořízených sexuálních videí nebo zprostředkování prostituce.

Ravi odešel z VIXX, Rowoon odešel z SF9

Letos jsme zažili dva major odchody členů skupin. Jedním z nich byl Rowoon ze skupiny SF9, ten druhý pak Ravi z legendárních VIXX.

BLACKPINK ovládly Coachellu (again)

Podobně jako loni i letos BLACKPINK naprosto ovládly legendární festival a nebyly to jediné K-pop celebrity, které se na něm objevily – Coachellu navštívil i Jungkook (BTS), Cha Eun Woo a své vystoupení měl i Jackson.

Zdroj: Twitter

Zemřel Moonbin ze skupiny ASTRO

Moonbin ze skupiny ASTRO byl 19. dubna nalezen mrtvý ve svém domě. Na Twitteru to oznámila společnost Fantagio. Podle policie se pravděpodobně jednalo o sebevraždu.

Sugar on tour

Iconic turné letos odjel Suga s jeho albem D-Day, které vyšlo 21. dubna. Šnůra začala 26. dubna 2023 v Elmontu v New Yorku a skončila 25. června 2023 v Soulu v Jižní Koreji.

V a Jennie dating rumors

Největší dating rumor letoška je stopro V (BTS) a Jennie (BLACKPINK). Internet detectives je údajně viděli na procházce v Paříži, kde se Jennie objevila na filmovém festivalu.

Bebe Rexha a Soobin

Soobin letos konečně potkal Bebe Rexhu po tom, co o tom roky básnil. A nestalo se to jen jednou! Tihle dva se potkali několikrát a jsou z nich besties. I mean, look at them...

Ryan Gosling dal Jiminovi svoji kytaru

Ryan Gosling, který si zahrál Kena v novém Barbie filmu, si v něm oblékl stejný outfit, který na sobě měl Jimin ve videu k Permission to DanceJako správné Kenovské poděkování mu za to nabídl svou kytaru, kterou měl jako Ken v novém filmu.

BP a král Karel III.

Holky z BLACKPINK jsou nyní součástí Řádu britského impéria jako čestné členky. Vyznamenání dostaly od krále Karla III. za jejich globální dosah v rámci hudby, ale i aktivit jako jejich role ambasadorek COP26.

Cancelled K-pop fest v Praze

Do Česka měl přijet první k-pop festival u nás, který se týden před zahájením zrušil. Pořadatelé nebyli schopni zajistit hlavního headlinera MONSTA X a hromadně vraceli vstupné. Nic jiného jsme honestly ani nečekali.

MONSTA X, AB6IX, Cravity a další. Do Prahy míří festival K-POP Prague 2023

@_00_3_12

SKZ na žebříčku Times

Na začátku října vydal magazín TIME svůj list leaderů další generace – lidí, kteří nějakým způsobem tvoří naši budoucnost. Jedním z tzv. trailblazers byli i STRAY KIDS.

Co byly tvoje nejoblíbenější news z letošního roku? Dej nám vědět v diskuzi!

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.