Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Rady a tipy, jak obléct svého BF

Určitě to všichni známe. Naše drahé polovičky milujeme nade vše, ale buďme k sobě upřímní, máme občas tendence k vylepšení jejich stylu oblékání. Těchto pár rad ti může pomoct.

Keep it simple!

Pokud tvůj kluk není zrovna fashion guru a v módě se příliš nevyžívá, zato ty bys s ním ráda měla matching outfits, zkus vsadit na jednoduché zemité barvy a střihy. Pokud každý z vás bude mít doma základní kousky, které patří do správného capsule šatníku, pak bude veškerý styling o dost jednodušší! Navíc jak se říká – v jednoduchosti je krása! Outfit poté můžeš probudit například jinými doplňky nebo zajímavými teniskami či botami.

Feminní prvky

Ostatně jak nám Harry Styles, Timothée Chalamet a ostatní ukázali, není nic přitažlivějšího, než když kluci do svého outfitu zakomponují i některé feminní prvky, jako jsou například pastelové barvy, hravé motivy, šperky či šátky. NobodyListen nám potvrdil, že i sukně může na klukovi vypadat skvěle – například v kombinaci s oversized mikinou. Halenky s volány a výraznými motivy nebo šály kolem krku a nalakované nehty jsou zase Harryho specializací. Klučičí móda není jen o černé, šedé a bílé.

Nauč ho nosit vlastní tašku

V dnešní době už pomalu přestává být tabu, aby kluci nosili vlastní kabelky či tašky. Pokud tvůj kluk stále strká svou peněženku, klíče a mobil do tvé mini kabelky, pak je na čase mu pořídit nějakou hezkou a kvalitní plátěnku, ledvinku nebo klidně cross body tašku. Tašky nemusí být pouze látkové, neboj se kůže nebo dokonce háčkovaných tašek.

Oversized a ještě více oversized

Myslím, že už téměř většina kluků pochopila, že skinny jeans jsou passé a naskočili na trend oversized oblečení, které jim VELMI sluší. Volná trička, lněné košile, větší bavlněné kalhoty nebo oversized svetry jsou absolutní GAME CHANGER. Přiměj ho rozšířit jeho šatník o velké mikiny a baggy jeans.

Šperky jsou HOT!

Mám velkou radost, když na klucích vidím alespoň jemný řetízek. Perlové náhrdelníky, prstýnky nebo náramky jsou důležitou součástí i klučičích outfitů. Ozvláštní tím svůj look a ještě k tomu budou vypadat neodolatelně!

Není to jen o mikině

Pokud tvůj kluk nevlastní ani jeden pletený svetr, cardigan nebo alespoň bílou klasiku v podobě kvalitní košile, pak je na čase, abys zasáhl/a a těmito věcmi ho co nejrychleji vybavil/a!

Tenisky nejsou jediný pár bot

I přestože tenisky jsou klasika, která na všech vypadá senzačně, postupné boření stereotypů v pánské módě mi přijde ještě o něco lepší. Pánský botník můžeš rozšířit o pár Birkenstocků, mokasín, sandálů nebo dokonce o pár cool vysokých boots. Navíc kdo říká, že podpatky jsou pouze pro holky?