Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Projektory The Freestyle 2. generace od Samsungu jsou vším, co k podzimní zábavě potřebuješ

Filmové maratony nebo herní večery s kámoši nebyly nikdy jednodušší. S druhou generací projektorů The Freestyle od Samsungu si po létě užiješ i podzim!

Hot summer nights se rychle blíží ke konci, to ale neznamená, že si nemůžeš užít zábavu i v sychravém počasí. On má totiž i podzim něco do sebe. Krátké dny a dlouhé noci plné horkých nápojů a filmových maratonů (Gilmorky, Upíří deníky, Twilight, haló? Ano prosím!), to je jedna z mnoha pozitivních věcí nečasu.

Zdroj: Samsung

Právě na takové cozy večery tu máme druhou generaci projektorů The Freestyle od Samsungu, kterou, jak jsem já sama zjistila, nutně potřebuju. Kromě toho, že už v sobě má Smart TV (takže si filmy a seriály snadno naladíš), se taky automaticky přizpůsobuje prostředí a pozici, ve kterých zrovna je. Nemusíš ho proto složitě přemisťovat, obrazovka se sama automaticky optimalizuje.

Co je víc, večery doma nemusíš trávit sám/sama. S kámoši si můžete místo filmového maratonu zahrát třeba očekávaný STARFIELD, projektor v sobě má totiž už předinstalovanou Xbox Gaming aplikaci, a ty si tak nemusíš herní konzoli vůbec pořizovat. Zároveň Xbox Cloud Gaming funguje i na televizích Samsung.

Zdroj: Samsung

Druhá generace projektorů The Freestyle v sobě navíc má také vestavěný reproduktor, díky kterému si můžeš při promítání obsahu vychutnat 360stupňový zvukový zážitek.

The Freestyle 2. generace si můžeš pořídit na webu Samsungu, kde se také dozvíš více informací a přesné parametry.