Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Procestovat svět a ještě za to dostat zaplaceno? Yes, please! Buď součástí letecké posádky Eurowings

Sníš o práci v letectví nebo toužíš procestovat svět a zároveň u toho mít stabilní plat? Teď nastala ta pravá chvíle! Eurowings nabízí nejen nová místa, ale také nový pracovní model, který ti dopřeje 10 dní volna každý měsíc.

Procestovat Evropu, vyzkoušet si život v různých velkoměstech, válet se u moře nebo mít každý den jako malou dovolenou? A ještě za to dostat zaplaceno? To může být i tvá denní realita. Spousta lidí se často obává náročných podmínek, které vedou ke kariéře stevardů a stevardek, ale stát se součástí cabin crew přitom není tak složité. Britney to může potvrdit.

Channel your inner Britney. Zdroj: Us Weekly

All I heard was free vacation

Tuto možnost nyní nabízí letecká společnost Eurowings, která hledá nový palubní personál pro základnu v Praze. Novinkou, která posouvá pojem dream job na další level, je jejich nový pracovní model 20/10, díky kterému mohou zaměstnanci a zaměstnankyně lépe skloubit práci a volný čas.

10 days off? Where can I sing?

Díky novému modelu 20/10 bys v práci trávil*a pouze 20 dní, kdy bys v rámci Evropy létal*a na různých linkách, které Eurowings nabízí. Poté následuje 10 dní volna. A kdo by tohle nechtěl?

Díky této novince si naši zaměstnanci lépe naplánují svůj volný čas. Přesně totiž ví, které dny v práci budou, což u práce palubního personálu není pravidlem. V zahraničí navíc zůstávají téměř tři týdny a dané místo mohou opravdu důkladně poznat.
Alexandra Kreutzer-Davidson, vedoucí HR oddělení v Eurowings

Co je součástí nabídky?

Kromě základního platu jsou součástí také příslušné kompenzace cestovného, to znamená, že své dny v zahraničí strávíš v kvalitních hotelech v metropolích a zajímavých místech celé Evropy.

Zájemci a zájemkyně o práci palubního personálu mohou navíc bydlet kdekoliv v Česku a ne pouze v okolí Prahy. Stačí „do práce“ na pražské letiště přijet jednou za dvacet dnů.

Samozřejmostí jsou také zvýhodněné letenky do celého světa. Jelikož společnost spolupracuje i s ostatními leteckými společnostmi, budeš mít možnost podívat se kamkoliv budeš chtít. A tak ve svém volnu můžeš vyjet ty i tvá rodina, (která může slevu také využít) na krásnou dovolenou kdekoliv na světě za letenky v tzv. standby režimu.

Součástí nabídky je stabilní smlouva. Společnost Eurowings je součástí letecké německé skupiny Lufthansa, která kromě flexibilního pracovního modelu nabízí i stabilní zázemí a kolektivní smlouvu – ta například zaručuje celoroční práci, pravidelné zvyšování platu nebo placenou dovolenou (say no more).

Zdroj: Career.aero

 Kdo se může přihlásit?

Pro práci v oblacích musíš být starší 18 let. Na palubě hraje roli i výška, uchazeči či uchazečky musí měřit více než 160 cm. Důležité je i středoškolské vzdělání a plynulá angličtina, další jazyky jsou výhodou, ale ne nutností. 

Aktuálně hledáme téměř stovku nových zaměstnanců. Pokud projdou naším výběrovým řízením, čeká je námi placený šestitýdenní výcvik a pak — vzhůru do oblak.
Alexandra Kreutzer-Davidson, vedoucí HR oddělení v Eurowings

Jak na to?

Přihlašovací formulář a více informací o pracovní nabídce najdeš na webových stránkách Eurowings.

O Eurowings 

Eurowings nabízí přímé lety do více než 140 destinací v Evropě a s 11 mezinárodními základnami – včetně Mallorky jako evropského prázdninového ostrova číslo jedna – je tato dceřiná společnost Lufthansy jednou z největších leteckých společností v Evropě. V současné době disponuje flotilou přibližně 100 letadel a zaměstnává více než 4 000 lidí. Přidáš se k nim i ty?