Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Proč se lidé bojí o Biancu Censori?

Zdá se, jako by Ye a jeho kontroverzní vystupování ve společnosti nemělo konce. V posledních měsících lidem dělá vrásky jeho manželství s Biancou Censori.

Ye a Bianca Censori jsou jedním z nejdiskutovanějších párů internetu už od momentu, kdy se v tajnosti sezdali jen dva měsíce poté, co se rapper rozvedl s Kim Kardashian. Buzz ale nevytváří tolik jejich láska, jako spíše to, jak se prezentují na veřejnosti – lidé mají obavy o to, co se děje za zavřenými dveřmi.

Proč?

Bianca se často v přítomnosti Yeho objevuje v outfitech, které řada diskutujících označuje za ponižující. Ye má na sobě několik vrstev, ona je prakticky nahá. Naposledy vyrazila na nákupy v Paříži bez kalhot, jen v průsvitných punčocháčích.

Na tom, že rapper mluví svým manželkám do oblékání se shodnou i jeho ex. Kim Kardashian to zmiňovala několikrát, Julia Fox uvedla, že se West snažil kontrolovat, co nosí, to samé potvrdila i Amber Rose.

Kontrolování šatníku partnera nebo partnerky je častý znak unhealthy nebo controlling vztahu.

Bianca si navíc v lednu zrušila všechny účty na sociálních sítích. Podle zdroje Page Six tak učinilana základě žádosti svého manžela, který ji chtěl ochránit před negativními reakcemi veřejnosti.

„Přesvědčil ji, že když je teď hvězdou, musí působit nedostupněji, ale těm, kdo ji znají, to nahání husí kůži, protože jim to připadá jako další forma kontroly,“ dodal zdroj.

Otec Biancy si chce s Westem promluvit

Problém s jejich vztahem má údajně i otec Biancy. Podle anonymního zdroje deníku Daily Mailchce Westa kvůli své dceři konfrontovat. „Leo (otec Biancy, pozn. red.) se chce Kanyeho zeptat, co si sakra myslí, když se s Biancou promenáduje jako s nahou trofejí. Chce se ho zeptat, co by dělal, kdyby jeho dcery North nebo Chicago byly viděny na veřejnosti polonahé v outfitech, do kterých je přesvědčují jejich manželé,“ uvedl zdroj a dodal, že West chce, aby se od své rodiny držela dál.

A takovou konfrontaci by měl Ye brát vážně. Otec Biancy je totiž podle všehogangster Elia „Leo“ Censori, který byl v roce 1982 vězněn za držení zbraní a munice. Její strýc Eric Censori má sedět ve vězení za vraždu a její další strýc Edmondo má být rovněž spojen s kriminálním prostředím.

Jak na to reagují?

Ye tvrdí, že je ve vztahu šťastný, proto publikuje fotky své ženy. „Vydal jsem album a lidi v komentářích se pořád jen ptají, proč postuji svou ženu. Protože mě dělá šťastným. Proto jste vy šťastní s mojí hudbou, protože jsem šťastný, chápete?“

You think you can walk up on me like that? You think because you’re a white woman you can walk up on me like that and ask me some dumbass s*** like that? Ask me about my wife, talking about if she’s got free will? Are you crazy? Are you insane? This is America! Have you got free will, or do you work for the devil? You’re working for TMZ. I’m a legend, do you understand that? I’m here to support Charlie Wilson, and you come ask me some dumbass s*** about my wife. That’s my wife!
- West v odpovědi na otázku, jestli má jeho žena svobodnou vůli

Podle anonymního zdroje z okolí Censori, který vypovídal pro The Blast, se Bianca necítí být svým mužem kontrolována. „Mluvila se svou rodinou, a říká to i přátelům – prý ví, co dělá a má vše pod kontrolou,“ uvádí. Anonym pak doplňuje, že Bianca se oblékala vždy kontroverzně, ale teď chápe, že je na ni upřena pozornost, a uvědomuje si, že to nebude trvat věčně.

Kdo je vůbec Bianca?

Bianca je členkou týmu Yeezy, kde pracuje jako Head of Architecture. Láska k architektuře, designu a kreativita je věc, která ji a Westa rozhodně spojuje.

Mimo to má vlastní brand se šperky Nylons, který vede už od střední. Původem je z Austrálie, kde vystudovala na University of Melbourne, a odkud se přestěhovala do Los Angeles, kde vystřídala několik prací, než se v roce 2020 stala členkou týmu Yeezy.

Titulky médii začala zaplňovat v lednu letošního roku, kdy byla viděna na společné večeři s Westem, a velký boom nastal v momentě, kdy vyšla na povrch jejich svatba z 13. ledna. Dvojice se ale zřejmě znala déle, fans spekulují, že název tracku Censori Overload z prosince 2022 byl narážkou na její příjmení.

Opravdu je jejich vztah toxický?

Do toho, jak to mezi nimi je, nevidíme. Informace pochází primárně z anonymních zdrojů a velká spousta informací bude gossip, nicméně Yeho chování je problematické dlouhodobě a controlling attitude mu přisuzují i ex-manželky. Faktem také zůstává, že Bianca byla, co se oblečení týče, trochu kontroverzní vždy. Nebo jinými slovy, rozhodně se nikdy neoblékala jako Panna Marie…

Nedávno byla viděna na listening party Vultures I. přímo vedle Kim, oblečená byla běžně, a vypadá to, že vychází dobře i se zmíněnou ex.👇

Šušká se, že by rapper mohl toužit i po dalším dítěti právě s Biancou. V jeho singlu KEYS TO MY LIFE z nového alba zní:

You already know I’m impulsive / And another baby is my end goal.
Ye, KEYS TO MY LIFE

Co si o kauze myslíš ty? Dej nám vědět!