Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Proč jsou scrunchies lepší než normální gumičky?

Každý z nás touží po krásných kvalitních vlasech. Pojď se podívat, jak takového výsledku dosáhneš pomocí velké gumičky scrunchies.

V poslední době se hodně zajímám o to, jak mít zdravé a kvalitní vlasy, což, ač se na první pohled nezdá, není úplně jednoduché. Kromě kvalitní vlasové kosmetiky je o vlasy potřeba pečovat i v mnoha dalších směrech. Jedním z nich je například používání správných vlasových doplňků.

V tematické oblasti zdravých vlasů jsou velkým tématem gumičky. Jaké jsou tedy ty správné a jaké si máte vybrat? Obecně známým faktem je, že klasické gumičky ve skutečnosti vlasům vůbec neprospívají. A to hned z několika důvodů: Jsou elastické, a mohou tak vlasy lámat a aktivně velmi ničit. Dalším důvodem je časté zacuchávání a trhání vlasů. Nejsou vhodné pro kudrnaté, ale i jemné typy vlasů.

Proč jsou teda scrunchies lepší?

Neničí vlasy – Jak jsem psala výše, scrunchies neničí vlasy. A víš proč? Jelikož se mezi vlasem a klasickou gumičkou nachází látka, která tvoje vlasy chrání před lámáním a ničením. Při sundávání navíc krásně sklouzne z vlasů bez zacuchání.

Je vhodná jak pro kudrnaté, ale i jemné vlasy. U kudrnatých neničí jejich pattern a s jemnými můžeš díky nim dělat krásné drdoly.

Krásný doplněk Scrunchies jsou skvělé i v tom, že jsou extrémně cute doplňkem jak do vlasů, tak na ruku nebo třeba na kabelku. Dají se sladit k outfitům a já osobně budu na ruce radši nosit něco takhle hezkého a příjemného než klasickou škrtivou gumičku.

Inspo na podzim :

invisibboble Sprunchie Woke Up Like This

190,-

invisibobble Sprunchie Extra Comfy Bear Necessities

209,-

Vydrží déle – Vzpomeň si, kolikrát za den ztratíš a následně hledáš obyčejnou gumičku! Se scrunchies se ti to ale nestane – jsou větší a výraznější a ty o ně jen tak nepřijdeš.