Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Přehled těch nejlepších memů o volbách

Prezidentské volby jsou v plném proudu a Češi jsou vtipným národem. Internet tak zaplavily desítky memů o prezidentských kandidátech.

Andrej Babiš jako angry bird, Petr Pavel vystupující pod přezdívkou Flanel a Danuše Nerudová prodávající tituly. Všechny tyto memy kolují internetem a lidé nezapomínají ani na kandidáty, kteří nepostoupili do druhého kola. Často si utahují ze Středuly, Diviše či Bašty. Nejpopulárnější memy poté vytváří stránka TMBK.

Petr Pavel sice vyhrál první kolo prezidentské volby, v počtu memů ale rozhodně nekraluje. Jelikož se chová klidně a téměř jediné, co na něj veřejnost vytáhla, je členství v KSČ, lidé na něj nevytváří memy s takovou oblibou jako na protikandidáta Andreje Babiše. Něco se přesto najde.

IG: @tmbkofficial

Andrej Babiš se po výsledcích prvního kola voleb rozčiloval na tiskové konferenci, a tak ho lidé začali přirovnávat k angry birds. Memů na bývalého premiéra a předsedu hnutí ANO existuje s přehledem nejvíce.

IG: @tmbkofficial

Jelikož se komunistická minulost vztahuje k Babišovi i k Pavlovi, lidé nezapomínají ani na společné memy.

IG: @tmbkofficial

Opomíjena není ani Danuše Nerudová, která skončila jako třetí. Na ni lidé nejvíce vytahují to, že se za doby jejího vedení rektorátu na Mendelově univerzitě prodávaly tituly.

IG: @tmbkofficial

Srandičky vznikají i na konto Josefa Středuly. Nejvíce jich schytal poté, co se vzdal kandidatury. Lidé totiž spekulovali, že byl uplacen.

IG: @tmbkofficial

Marek Hilšer a Pavel Fischer bývají nejvíce zesměšňováni za svou snahu. Oba totiž na post prezidenta kandidovali již podruhé.

IG: @tmbkofficial

A co pan Bašta? Ten schytává mnoho kritiky za své názory. Lidé si přesto častěji dělají srandu z jeho příjmení.

IG: @tmbkofficial

Karel Diviš pak podle názorů lidí na sítích užívá narkotika a vypadá, jako by si dal lajnu kokainu.“

IG: @tmbkofficial

Na scéně s kandidáty sice Karel Janeček chyběl, milovníci memů na něj ale nezapomněli. Nejvtipnější jim přišlo, že mu jednoduše neschválili podpisy.

IG: @tmbkofficial

Máš nějaké vtipné memy o volbách? Poděl se s námi o ně!