Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Práce snů: Firma ti zaplatí za to, že spíš

Spánek má rád asi každý. Problém však nastává tehdy, když neustálými šlofíky odkládáme důležité věci, jako je třeba škola nebo práce. Co kdyby se to ale dalo zkombinovat a tvoje práce by byla jen spánek? Jestli se ti tahle představa líbí, firma Casper pro tebe má nabídku.

Společnost Casper se již osmým rokem zabývá online prodejem matrací. Nyní nabírá nové lidi na pozici pojmenovanou Casper Sleepers, píše Washington Post. Co bude náplní jejich práce?

Casper před osmi lety přišel na trh s novým konceptem – možnost bezplatně vrátit matraci po 100 nocích. Žádná z ostatních firem nenabízela možnost si matraci vyzkoušet, než si ji člověk definitivně koupí, a Casper se tak od začátku těšil velkému úspěchu. V prvním měsíci svého podnikání shrábl 1 milion dolarů. Za první rok to bylo dokonce více než 100 milionů dolarů!

Nyní se tato firma snaží proniknout na rychle se rozvíjející sociální síť TikTok a zaujmout možné klienty i tam. Pro tuto platformu hledá již zmíněné Casper Sleepers.

Ti budou mít za úkol spát na prodejnách Casperu v různých situacích všude po světě, jak je uvedeno v inzerátu. Budou tak živými manekýny a jejich pracovní odpočinky budou převedeny do TikTok videí. Na TikToku budou také sdílet své zkušenosti a rady s různými typy matrací. Hlavní výhodou práce je příjemný dress code v podobě pyžama, spousta odpočinku, ale především to, že budeš placen/a za spánek!

Na TikToku se hned rozjel hashtag #CasperSleepers, pod kterým zájemci nahrávají své přihlášky k práci. Každý to vzal trochu po svém. Někdo sdílí fotky toho, jak spí na různých místech, jiní zase vyprávějí své vtipné historky spojené se spánkem. No, podívej se na to sám/sama.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.