Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Pozitivní news #6

V těžkých časech jsou pozitivní zprávy potřeba víc než kdy předtím. 

Atmedia uvolňuje mediální prostory pro televizní kampaň na pomoc Ukrajině

Televizní kampaň na podporu projektu Stojimezaukrajinou.cz, která vznikla pod záštitou Asociace mediálních agentur a Asociace komunikačních agentur poběží od 8. března na stanicích Relax, AMC, JOJ Family, Film +, FilmBox, CS Film, CS History, CS Mystery, Sport 1, Sport 2, TV Paprika, Spektrum a Rebel.

Stojimezaukrajinou.cz

Na těchto 14 stanicích bude v průběhu března odvysíláno kolem 1615 spotů. Zastupitelství Atmedia však předpokládá, že počet spotů časem vzroste. Plánuje totiž do kampaně zapojit ještě další stanice.

Shell končí s nákupem ruské ropy a plynu

Ropná a plynárenská společnost Shell dnes oznámila, že přestane kupovat ruskou ropu a zemní plyn. Dále také uzavře své čerpací stanice na ruském území. Společnost se po vlně kritiky omluvila za nákup zlevněné ruské ropy, který učinila ještě minulý týden. Odchod společnosti z ruského trhu má být postupný. Nejdříve bude omezen nákup na promptním trhu a poté se ukončí financování výstavby plynovodu Nord Stream 2 - 1234 Km dlouhého plynovodu, spojující Rusko s Německem.

Shell.cz

Leonardo di Caprio věnoval 10 milionu dolarů ukrajinské armádě

Americký herec Leonardo di Caprio věnoval ozbrojeným silám Ukrajiny 10 milionů amerických dolarů. Podle GSA News se jedná o zatím nejvyšší finanční dar obdržený od jednoho člověka. Leonardo má k Ukrajině osobní vazby. V Oděse se narodila jeho babička Jelena Stepanovna Smirnova, která později emigrovala do Německa, odkud pochází Leonardova matka.

Getty Images

Babička Marija peče chleba pro ukrajinské vojáky

Krásný svátek MDŽ přejeme právě těmto silným ženám!

UKR Embassy in CZE

Přispěj mi na letenku do Káthmándú🎒🏔

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.