Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Post Malone: Jak vůbec všechno začalo

Post Malone je americký rapper a hudební producent. Dnes je bez pochyby jedním z největších jmen hudební scény, a proto bych ti ráda přiblížila, jak jeho kariéra vůbec začala. 

Dospívání

Post Malone, vlastním jménem Austin Richard Post se už od malička věnoval sportu, a jelikož jeho otec pracoval ve sportovním průmyslu, chodil často na fotbalové zápasy zadarmo. 

Velice brzy začal hrál i na kytaru a celkově jevil zájem o hudbu. 

V 16 letech byl v kapele s pár kamarády a během tohoto období začal pracovat na svém prvním mixtapu. Ten ukázal svým spolužákům, a jelikož se všem líbil, začal být Austin ve škole velmi populární.

Hudební kariéra

Post Malone zažil obrovský boom v roce 2015, kdy vydal debutový singl White Iverson, který úspěšně odstartoval jeho kariéru. Po něm zveřejnil dalších pár singlů na SoundCloudu, které se také setkaly s úspěchem, a ještě téhož roku získal smlouvu s nahrávací společností Republic Records. 

Poměrně rychle získal možnost spolupracovat s velkými jmény v hudební sféře, včetně 50 Centa nebo Kanyeho Westa. S Kanyem spolupracoval na skladbě Fade, která měla premiéru na přehlídce kolekce Kanyeho Westa Yeezy Season 2.

V roce 2016 se poprvé objevil v pořadu Jimmy Kimmel Live! a v dubnu vydal singl Go Flex. V prosinci roku 2016 vydal své debutové album Stoney

Na albu hostovala spousta velkých jmen včetně Justina Biebera nebo Kehlani. Deska obsahuje několik hitů, včetně písně Congratulations, na které s Post Malonem spolupracoval Quavo. Album se setkalo s velkým úspěchem, a to jak ze strany posluchačů, tak i od kritiků.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.