Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Pop Culture News: Zayn Malik zkoušel Tinder a chystá se snad Emily in Rome?

Zayn Malik swipoval na Tinderu, ale údajně se mu moc nedařilo. Přítel Seleny Gomez, Benny Blanco, pronesl, že je v jeho budoucím plánu založit velkou rodinu. A chystá se snad Emily in Rome? To nejaktuálnější ze světa popkultury se dozvíš již nyní.

legends

Rodiče herce Glena Powella se stavili na jeho premiéru filmu HIT MAN. A dokázali, že podporovat své děti je potřeba, stejně tak, jako je držet při zemi.

ate

David Beckham oznámil oficiální dlouhodobou spolupráci se značkou BOSS. Legendární fotbalista dokonce navrhne i svou vlastní capsule kolekci, na kterou se můžemě těšit již na jaře 2025.

my internet princess

Sofia Grainge se také drží elegantního stylu, a to se značkou Tommy Hilfiger.

so cute

Benny Blanco v nedávném rozhovoru prozradil, že by si přál mít velkou rodinu, jelikož má sám několik synovců a neteří. Pronesl, že je to rozhodně v jeho budoucím plánu.

Emily in Rome?

Natáčení Emily in Paris se přesunulo do Říma! Před pár dny byly herečky Lily Collins a Philippine Leroy-Beaulieu spatřeny v ulicích Říma. Máme se tedy na co těšit!

my roman empires

Konečně jsme se dočkali nové season seriálu Bridgerton. V NYC se na počest třetí série konala premiéra a první screening, kde se objevili i samotní herci.

ethereal

Chris Hemsworth a Anya Taylor-Joy se objevili na filmovém festivalu v Cannes za film Furiosa: Sága o Šíleném Maxovi.

Seated! 

Seriál Only Muders in the Building se vrací na naše obrazvky. Hulu oznámilo, že se můžeme těšit na čtvrtou sérii již 27. srpna.

That’s that Sabrina carpenter

Sabrina Carpenter oslavila své 25. narozeniny ve stylu! Oblékla šaty inspirované postavou Andy z filmu How To Loose A Guy In 10 Days a dort měla také famozní.

The It Girl Super Bowl

Charlie XCX vydala nový videoklip ke své písní 360, ve kterém se objevily všechny IT girls internetu, včetně Julie Fox.

Carrie is back

Sarah Jessica Parker potvrdila, že začalo natáčení 3. série And Just Like That!

this is why it’s important to believe in miracles

Zayn pro časopis Nylon prozradil, že na čas vyzkoušel seznamovací aplikaci Tinder. Řekl ale, že ho všichni obviňovali z catfishingu, a tak to pro něj nebyla dobrá zkušenost. Pronesl, že je nyní opravdu spokojený jako singl muž a záměrně už nic nehledá.

the cutest fam

Asap Rocky přidal rodinnou fotku na svůj IG při příležitosti narozenin jeho syna RZA.

MEME OF THE WEEK