Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Pomalu Snejksi! Clash Of The Stars se potřetí vydává zbořit internet

Organizace Clash Of The Stars prozradila detaily následujícího turnaje s podtitulem ROOM 3. Staredowny se neobešly bez nadávek, pěstí a kopanců. V kleci znovu uvidíme řadu známých youtuberů, tiktokerů a OnlyFans princezen. Třešničkou na dortu je souboj „dva na jednoho“ pod pravidly thaiboxu.

První turnaj Clash Of The Stars, který přišel se zahraničním trendem nekoukatelných zápasů influencerů, se ze začátku nesetkával s pozitivními ohlasy a působil velmi amatérsky. Nutno zmínit, že organizace českého podnikatele a bývalého zápasníka OKTAGONU Tomáše Linh Le Syho jde s kvalitou značně nahoru. Druhý turnaj s podtitulem ROUND 2, který se konal 25. června v Praze na Královce byl o několik levelů výš a užilo si ho na místě přes dva tisíce diváků. Třetí „galavečer“ ve znamení influencerských bitek nás čeká 29. října, opět ve sportovní hale Královka v Praze. Pojďme si shrnout, co si pro nás organizace připravila za bizár.

2 vs 1

Na každém turnaji je přichystaný alespoň jeden mimořádný zápas. Nejdříve jsme tu měli netradiční souboj dva proti dvěma, na následujícím turnaji pak polštářovou bitvu, a teď? Dva proti jednomu. Ačkoliv to může znít nefér, sólista Filip Roubíček se věnuje kickboxu od svých jedenácti let a na kontě má přes 150 amatérských zápasů. Na minulém turnaji Clash of The Stars porazil o 30 kilogramů těžšího Karlose Bendu. Ačkoliv je v „týmu Roubíček o jednoho zápasníka méně, u sázkové kanceláře Fortuna je favoritem zápasu.

„Pomalu Snejksi“ Snejks vs. Tadeáš Veselý

Hláška Pomalu Snejksi je zatím největším hitem letošního roku. Slyšíš to na TikToku, na Facebooku, i u kluků před základní školou. Dle slov promotéra organizace si publikum Snejkse vyžádalo a byl to nejvíce se opakující komentář pod příspěvkem, kde se Le Sy ptal, koho by chtěli diváci na Clash Of The Stars ROOM 3 vidět ze všeho nejvíce.

Povedlo se. Kromě originálních karate kreací jsme se dočkali i bizarních nadávek a nesmyslného žvatlání do mikrofonu. I ten nástup byl epic.

Snejksova soupeře Tadeáše Veselého můžeme znát z prvního turnaje Clash Of The Stars, ze kterého odcházel jako poražený. Na tiskové konferenci se do sebe se Snejksem tvrdě pustili. Padaly nadávky i kopance.

Já jsem otevřel tajemnou komnatu! Ty jsi otevřel možná tak ledničku s Nutellou ty buzerante tlustej.
„Pomalu Snejksi“ Snejks

Nad ostrou výměnou názorů mezi Snejksem a Tadeášem Veselým se po Snejksově pravici bavil i Jarda Kotlár, romská legenda internetu známá jako Kotlár Security. Ten se v kleci utká s Karlosem Bendou, který se představil na předchozím turnaji proti již zmíněnému kickboxerovi Filipu Roubíčkovi.

Já ti ukážu peklo kamaráde... ty máš štěstí, že nebudeš mít boty, jinak bych tě z nich vystřelil!
Jarda Kotlár

Filip Grznár vs. Psychopat Bejr

Velké finále. Dle slov promotéra půjde o „zápas tisíciletí“, což má nejspíš ironicky odkazovat na „zápas století“, ve kterém se pod praporem OKTAGONU střetl Karlos Vémola s Attilou Véghem. Dlouho očekávaný souboj mezi Filipem Grznárem a Alešem Bejrem je již nějaký ten pátek ve vzduchu, vše ale nasvědčovalo tomu, že se této bitvy brzy dočkáme, když na druhém turnaji Clash Of The Stars vtrhl Psychopat Bejr do klece a Grznára napadnul. Duel se odehraje pod pravidly thaiboxu, tedy s malými boxerskýmy rukavicemi, kde jsou povoleny údery loktem a kolenem. Grznár je u sázkové kanceláře Fortuna jednoznačným favoritem zápasu. Bejr je naopak největším outsiderem celého večera s kurzem 4.51.

Kompletní FIGHT CARD turnaje Clash Of The Stars: ROOM 3:

 • Grznár vs. Bejr
 • Vercetti vs. Križan (Naked Bananas)
 • xHolakys vs. Havlíková
 • Kid Ajvn vs. Neny
 • Tůma vs. Olchič
 • Gelnarová vs. Stibalová
 • „Pomalu Snejksi“ Snejks vs. Veselý
 • Kotlár vs. Benda
 • Kaluba vs. Maxgreen
 • Zbožínek + Srpek vs. Roubíček
 • Majkrič vs. Seaser

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.