Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Podzimní Levi's outfity: Girls edition

Podzim je tu a s ním přichází také chladné počasí a obměna šatníku. Jaké kousky si teď pořídit, abys držela krok s trendy, ale zároveň neumrzla hned, jak vyjdeš z domu? 

NA RANDE

Dámské šaty s potiskem

1999,-

Tmavá džínová bunda

1375,-

Každá z nás chce vypadat na prvním rande skvěle, i když je venku zima, a často jsme ochotné kvůli hezkému outfitu i nastydnout. Teď na podzim jsou skvělé vysoké kozačky nebo boots. Neboj se je zkombinovat jak se sukněmi, tak s šaty! Kombinace elegance a lehkého punku tě možná překvapí. Doplnit můžeš oversized bundou, svetrem kolem krku a voilà, outfit máš na světě. 

DO ŠKOLY

Dámská péřová bunda

4999,-

Levi's džíny

2119,-

Černé dámské tričko

899,-

Pokud jsi ještě nevyčerpala všechny dobré outfity během prvního školního týdne a nepřešla tě nálada vytvářet nové, good for you. Jestli jsi však opačný případ, stejně jako já, a už nevíš, co na sebe, pak sáhni po pohodlné, měkké péřovce, oblékni své mom jeans, doplň čepicí a hezky v teple vyraz do školních lavic. Nejenže to pohodlí stojí za to, ale navíc ti nebude zima, což se obzvlášť v této netopící sezóně hodí. 

NA BRUNCH S HOLKAMA

Dámský trenchcoat

4500,-

Pruhované dámské triko s dlouhým rukávem

1059,-

Džíny 501

3799,-

Co jiného než trench coat! Elegantní a nadčasový módní kousek, který by měla mít v šatníku každá z nás. Všichni ví, že nejlepší jsou ze sekáče, ale najít onen dokonalý může být někdy nadlidský úkol. Hodí se jak k džínům, tak ke kalhotám a doplnit jej můžeš zajímavým tričkem či mokasíny. Pokud by ti byla zima, sáhni po dlouhé šále ve stejné barvě a můžeš vyrazit na snídani. 

Všechny krásné outfity dala dohromady @deborakellovska 💘