Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Podzimní inspo na bundy, se kterými nikdy nešlápneš vedle!

Depresivní podzim nemusí být tak bad, když jsi zabalený/á v cozy bundě! Tady je pár inspo kousků, které by neměly minout ani tebe! Co letí letos na podzim?

Beránek vs. křivák

V letošní sezóně si znovu oblékneme beránek, jelikož se další verze koženého křiváku vrací do módy spolu s vnitřním zateplením! Jeho éra začala už vloni, ale letos ho můžeme vidět ještě víc.

Kde ho můžu koupit? Mrkni se do Zary nebo Manga. V lepší kvalitě určitě najdeš i na Zalandu nebo v Aritzii.

Oversized kabát

Kabát, stará dobrá klasika. Možná se to zdá být až moc basic, ale v šatníku ti určitě nesmí chybět ani základní kousky. Za mě patří mezi essential a timeless klasiky!

Kabáty najdeš v různých provedeních, barvách a vzorech. Nejlepší na něm ale je, že ho můžeš mít jako poslední layer přes jakýkoliv jiný kousek!

Zapomenout se nesmí ani na trenčkot!

Bomber

Bomber se nám po menší odmlce vrací do módy, a to hned v několika provedeních! Podzimní bombou se stává celokožená verze, nosí se ale i barevná s nášivkami nebo ta obyčejná (but classy) látková! Barvy se ladí především do podzimních odstínů – khaki, zelená nebo béžová a hnědá.

Lehká péřovka (v mnoha provedeních)!

Na ty opravdu studené dny tu máme péřovku! Ta už nám přináší lehce zimní vibe, ale je to stoprocentně nepostradatelný kousek, obzvlášť když chceme dosáhnout sportovnějšího nebo ležérního looku.

Poslední dva roky letí hlavně zelená barva, která je dost podobná jezdeckým bundám. Horse girl vibes!

Wool-blazer

Posledním trendem, který bych chtěla zmínit, je timeless sako, ale v teplejší verzi. Na podzim už je docela zima na klasická letní sáčka, proto je třeba sáhnout po zateplené variantě. Nejlepší je si pořídit ty s vlnou!

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.