Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Podzimní beauty trendy

V létě jsme ne vždycky měli chuť na full glam make-up, ale tyhle dny pomalu končí a nastává podzim, kdy si se svými looks zase můžeme více pohrát. Pokud potřebuješ načerpat trošku inspirace, jsi na správném místě.

Grunge eyeliner

V poslední době je tenhle look velice oblíbený a teď ho určitě uvidíme všude. Rozmazané linky are the way, a hlavně se nejedná o složitou věc, na kterou potřebuješ skill nebo hodně času. Stačí ti tužka nebo stíny, udělat linku podél celého oka, a tu rozmazat .

Pink blush

Vzpomínky na růžové tváře od slunce a poslední záblesky léta nebo stálá inspirace Barbie světem – tohle všechno si poneseme i do podzimních dní. Možná je to trošku odvážnější, než jsme zvyklí, ale určitě to může být příjemná změna, která ti dodá trošku barvy do studených dnů.

Aura eyes and nails

Tenhle trend z léta proniká i do několika dalších měsíců, jen v trošku jiném barevném spektru. Na rozdíl od jasných pastelových barev náš čekají teplejší a tmavší odstíny, především co se týče nehtů. A když přijde na oči, zelená, modrá a třpytky jsou opět way to go.

Krátké ale zajímavé

Ještě u nehtů chvíli zůstaneme, do obliby se totiž dostávají ty krátké. To ale neznamená, že budou nudné, můžeš si totiž kromě barev vyhrát i s designem a třeba každý nehet udělat jiný.

Out of the line

Out of the line eye shadow je pro všechny odvážlivce, kteří chtějí něco jiného a výrazného, za čím se budou ostatní otáčet. Tlusté linky bez špičatého konce, čáry v podobě kruhu kolem oka nebo barevné skvrny, prostě eye make-up úplně jinak.

Chybu neuděláš ani s bold red/dark lips, vyčesaným velkým obočím, spider eyelashes nebo glossy pletí. Když bude chladnější počasí, zkus vyzkoušet věci, na které zatím nebyla příležitost. Například tohle: 👇