Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Podpoř na Vánoce ty méně šťastné z nás

Kdy jindy udělat dobrý skutek než teď? Obdaruj na Vánoce kromě svých blízkých i ty, kteří to nejvíce potřebují. V článku najdeš 5 projektů, díky kterým můžeš i ty udělat radostnější svátky lidem v těžké životní situaci.

Ježíškova vnoučata

Ježíškova vnoučata je projekt nadačního fondu Českého rozhlasu, který běží už 7. rokem a plní přání seniorům, kteří přišli o zájem vlastní rodiny nebo už rodinu nemají, a Vánoce by tak trávili o samotě. Staň se součástí Ježíškových vnoučat i ty a splň jednomu z opuštěných seniorů jejich vánoční přání!🎄

Stačí kliknout sem.

Skutečný dárek

Dárek, který může zachránit i dětský život – co může být cennějšího? Kup darovací certifikát od organizace Člověk v Tísni a podpoř potřebné z Afriky, Asie i Evropy. Skutečný dárek můžeš navíc věnovat i jako dárek pod stromeček pro někoho jiného.

Stačí kliknout sem.

SOS Česko

1000,-

Záchrana dětského života

1300,-

Bezpečný porod

800,-

Nocleženka

Mrazivé počasí může pro lidi bez domova představovat život ohrožující situaci. Armáda spásy těmto lidem s nocleženkou poskytne nejen noc v teple, ale taky teplé jídlo a další služby, které jim pomohou v těžké životní situaci. Kup nocleženku za 100 Kč a zachraň lidský život i ty.

Stačí kliknout sem.

Nemůžeme pomoci každému, ale každý může pomoci někomu.

Armáda spásy

Milý Ježíšku

Tento projekt plní vánoční přání dětem z dětských domovů a sociálně slabších rodin. V seznamu přání najdeš dárek, který bys chtěl*a darovat, a poté jej odešleš na adresu dětského domova. Je to opravdu jednoduché, a dětem tak zajistíš veselé Vánoce.

Stačí kliknout sem.

Vánoční expres Donio

Ze seznamu přání přispěj na dárek pro děti, seniory, lidi bez domova, nemocné i zvířátka. Daruješ tak na Vánoce dárek, který někdo opravdu potřebuje. 🌟

Stačí kliknout sem.

Pro jaký dobrý skutek ses rozhodl*a ty?