Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Podcast roku je tady, jakému podcastu se vyplatí věnovat tvůj čas?

15. června proběhne vyhlášení nejlepších podcastových tvůrců a sami posluchači mohou o výsledcích v jednotlivých kategoriích rozhodovat.

Pátý ročník Podcastu roku je opět tady. O oblíbencích v jednotlivých kategoriích může hlasovat veřejnost a o vítězi třetí kategorie rozhodne odborná porota. Hlasovat můžeš pro svůj oblíbený podcast také ty a to tady!

Struktura kategorií letošního ročníku se trochu změnila. V hlavní kategorii Podcast roku můžeš hlasovat nejen o první až třetí místo, ale také můžeš vybírat vítěze jednotlivých tematických kategorií, jako jsou Zpravodajství a publicistika, Talk show, Veřejnoprávní, Zábava, Životní styl a zdraví, Vzdělávací, True Crime, Sport, Byznys a osobní finance. Odborná porota je odpovědná za výběr vítěze v kategorii Objev roku.

Odborná porota:

Kdo letos usedne mezi odborníky? Třeba autorky podcastu Vyhonit Ďábla, filmový kritik a moderátor Aleš Stuchlý nebo moderátor Evropy 2 Jakub Kotek. O dalších členech poroty se více dozvíš tady.

Utekl ti minulý ročník? Čti článek 👇

Podcast roku: Recap večera

@markysuch

A jaké podcasty doporučuje poslechnout FOMO redakce? 👀

Vinohradská 12

Tento podcast je skvělý pro všechny, kteří chtějí mít přehled o aktuálním dění. V krátkém čase dostaneš všechny důležité informace a budeš vědět vše, co se ve světě šustne.

Vlna

Vlna je podcast pod hlavičkou Radia Wave, který moderuje redaktorka Hana Řičicová a s dalšími redaktory se v něm baví o tématech kultury, popkultury i lifestylu. Dozvíš se tak nové poznatky třeba o rave culture, kinematografii nebo fast fashion.

Prohnilí 

Tento podcast od Seznam zpráv ti řekne všechno o tom, jak jsme se z devadesátek dostali až sem. Řeší se tam mimo jiné také téma Andreje Babiše nebo Miloše Zemana. Pokud tě zkrátka baví téma šílených devadesátek a chceš se dozvědět víc, bude tě bavit i tohle!

Studio N

Studio N je podcast Deníku N, který vede Filip Titlbach. Je zpravodajsko-publicisticky zaměřený a přináší spoustu informací o aktuálním dění, plus nechybí ani jízlivé poznámky, které podcast dělají autentickým. Zkombinuj ho s Vinohradskou 12 a nic už ti nikdy neuteče.

Brocast

Pokud tě baví poslouchat kvalitní rozhovory se zajímavými osobnostmi, nenech si ujít podcast Brocast, který uvádí dva bráchové, Adam a Tomáš.

Fomo tip: Určitě si poslechni epizodu s nejžádanějším motivačním koučem Pavlem Moricem, protože jestli tě nenamotivuje tohle, tak už nic!

Aura

Aura je podcast od Teri Hodanové, ve kterém se věnuje tématům seberozvoje, zdraví, životního stylu a osobních zkušeností. Je to velmi příjemný a odpočinkový poslech, u kterého se budeš cítit, jako když si povídáš s kamarádkou.

Kontroverzní

Nejlepší influ drbíky podcast s charismatickými hlavními aktéry v podobě Tadeáše a Sugar Denny, kreří nám přináší boiling hot tea přesně tak, jak to máme rádi.

FOMO podcasty

Nesmíme zapomenout ani na naše podcasty, mezi které patří Cup of Hollywood, který se věnuje tea ze života celebrit a rozebírá veškerá dramata, která by tě mohla z Hollywoodu zajímat.

Gen-Z Picks, jinými slovy zpravodajství pro generaci Z, je podcast, ve kterém se věnujeme všemu, co se za uplynulý týden událo a o čem bys měl/a vědět!

Last but definitely not least, je náš podcast Odjeď, který se věnuje studiu a životu v zahraničí. Sdílíme v něm různé tipy a triky, které ti určitě přijdou vhod, pokud se někdy na svá studia vydáš mimo Českou republiku.

Jaký podcast si podle tebe zaslouží vyhrát? A co nejčastěji posloucháš? Dej nám vědět do diskuze!

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.