Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Plesové looks pro každého

Plesová sezóna je v plném proudu, ale ty nevíš, co si vzít na sebe? Nabídnu ti neotřelé outfity, ve kterých se budeš cítit skvěle.

Fierce feminine

Máš rád/a všechno růžové a třpytivé? Nebojíš se vyčnívat? Pak vyzkoušej barvičky, a to ať už se do nich oblékneš celý/celá, nebo použiješ jeden statement piece. Letos hodně trendují lesklé a barevné šaty s osmdesátkovým vibem. Jestli si nejsi jistý/jistá, jak jednotlivé barvy zkombinovat, monochromatický look je jistota!

Unisex is unique

V posledních letech (díkybohu) vídáme gender bending looky. Pojďme to říct nahlas, ani oblečení, ani make-up, ani lakování nehtů, ani barvy nemají gender! Oblékni se zkrátka do toho, v čem se cítíš dobře, nebo zkus vykročit ze své komfortní zóny. Třeba zjistíš, že je to to pravé.

Lazy looks

Nestíháš nebo se v parádění zkrátka tolik nevyžíváš? S klasikou nešlápneš vedle. Podívej se na nadčasové a elegantní outfity, které bez námahy sestavíš z toho, co už máš doma. Aby to nebyla nuda, můžeš přidat zajímavý doplněk nebo třeba vyzkoušet nový účes.

Something special

Jestli chceš svůj look ozvláštnit, zvaž neobvyklé doplňky. Například harness, široký nebo řetízkový pásek, šátek do vlasů, kolem krku nebo na kabelce, rukavičky, korzet, silonky se vzorem, výrazný šperk, vlasovou ozdobu nebo extra dávku třpytu a lesku v make-upu, vlasech nebo v podobě kabelky.

PRO TIP: Jestli chceš vypadat extra put together, kompletně slaď své oblečení s make-upem a nehty. Pro inspiraci ti poslouží color wheel.