Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

PARIS FASHION WEEK: Streetstyle

Pařížský fashion week je každý rok plný kreativity a nových trendů. Neobvyklé outfity kombinující různé tvary a materiály představovaly inspiraci pro každého z nás. Podívej se, co se teď nosí, a inspiruj svůj podzimní šatník.

KEEP IT SIMPLE & ELEGANT

Paříž je vždy o eleganci, luxusu a efortlessly chic outfitech. Ani tento rok tomu nebylo jinak. Přestože Milán i Londýn jsou vždy plné barev, Paříž se drží spíše neutrálních tónů a čistých siluet. Zajímavým zpestřením tak mohou být doplňky, různé odstíny hnědé, zajímavé vzory či kůže jako hlavní prvek.

VŠECHNO JE O DOPLŇCÍCH!

Doplňky dokáží i ze zdánlivě nudného outfitu vytvořit originální a fun look. Neboj se maximalizovat nebo volit doplňky v barvě, která se ti v outfitu opakuje. Cool kabelky, boty nebo klasika v podobě klobouků a šátků je zaručená jistota, jak vyčnívat z davu, což se potvrdilo i v rámci pařížského týdne módy.

HRAJ SI SE VZORY

Nejen barvy, ale i neobvyklé vzory jsou letošní rok cool. Kromě květin, které tento měsíc byly opravdu všude, se na scéně stále drží pruhy, kostky nebo pléd. Pokud bys nevěděl/a, jak tento vzor kombinovat, doporučuji se inspirovat přehlídkami a celkově módou královny plédu Vivienne Westwood.

NEBOJ SE BÝT VÝSTŘEDNÍ

I když efortlessly chic look nevyjde nikdy z módy a capsule šatník je zaručeně lepší cesta k udržitelnosti, tak jednou za čas si dopřát výraznější a „nepraktický“ kousek do šatníku zaručeně stojí za to. Tento rok letí PP Pink po vzoru módního domu Valentino. Velkým trendem na příští rok budou volány, krajky, flitry a květiny, a proto doporučuji už na tento trend pomalu naskočit teď.