Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Panasonic TMAX5: Party speaker, který nezkazí žádnou zábavu

Panasonic před dvěma lety obohatil svou rodinku party speakerů o nový přírůstek, tím je reproduktor TMAX5, který nabízí hned několik parádních funkcí. Vyplatí se ho tedy vzít na party?

Panasonic SC-TMAX5 se může pochlubit opravdu velkým výkonem a kvalitní reprodukcí zvuku, kterou zajišťuje 16 cm woofer s Dual Drive a Bass Reflexem. Takže se rozhodně nemusíš bát špatné kvality zvuku.

Další výhodou repráku je jeho přenosnost, můžeš ho postavit vertikálně nebo horizontálně. V klidu ho pak položíš někam na stůl nebo skříň a v případě potřeby ho prostě vezmeš a odneseš na party. Reproduktor navíc váží pouhých 6,5 kilogramu, takže se nemusíš bát, že bys ho neunesl/a.

TMAX5 se navíc pyšní i hezkým designem, který je pro společnost Panasonic typický, potěší i podsvícení při přehrávání. Na druhou stranu je nutné podotknout, že někomu může design připadat až moc tovární.

Jestli však něco stojí opravdu za vypíchnutí, tak je to rozhodně schopnost napájení skrze powerbanku, která udrží speaker v provozu i několik hodin.

Evropský den hudby

@markysuch

Užitečnou funkcí je také možnost připojit přes Bluetooth až tři zařízení zároveň, takže reproduktor nikdy nezůstane bez obsluhy.

Osobně mě ale nejvíc zaujala možnost nabíjení si telefonu. Díky nabíjení Qi stačí položit telefon na horní část reproduktoru a nabíjet ho, aniž bys nějak přerušil/a přehrávání.

Proč si pořídit SC-TMAX5?

  • Design a přenosnost
  • Možnost nabíjení telefonu
  • Výkon
  • Kvalita zvuku
  • Přehrávání přes USB, Bluetooth, Jack 3,5mm

Závěr?

Panasonic SC-TMAX5 opravdu nezkazí žádnou party, ba naopak – udělá ji lepší.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.