Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Pamela Anderson vyrazila na pařížský fashion week bez make-upu. Začíná v beauty revoluce?

Ikona krásy nejen devadesátých let ukázala na pařížském fashion weeku, že člověk nemusí mít make-up, aby vypadal krásně. Natož, že by měl zakrývat přirozené stárnutí. Mění se snad standarty krásy k lepšímu?

Pamela Anderson se ukázala na přehlídce Vivienne Westwood během pařížského týdne módy bez make-upu. A tímto, na první pohled možná banálním, rozhodnutím pohltila internet.

I’m not trying to be the prettiest girl in the room. I feel like it’s just freedom. It’s like… relief.
Pamela Anderson pro francouzský Vogue

Je přirozená krása zpátky v módě?

Proč je tohle rozhodnutí pro nás tak důležité? Pamelu už od devadesátých let společnost definuje skrze její vzhled. V médiích je její jméno na prvním místě spojeno s frází sex symbol a když přijde na rozhovory, nejvíce otázek padne na kosmetické úpravy a jiná beauty témata. Tím, že se na módní přehlídce ukázala bez make-upu, udělala velký krok kupředu směrem, díky kterému by společnost mohla změnit pohled na krásu žen a přestala vyvíjet takový tlak.

Pamela si pro toto gesto nemohla zvolit lepší příležitost. Kde jinde se taky ukázat bare-faced, než na místě plném glam looků a póz, jako je právě fashion week? Vidět na takové akci člověka, který vypadá naprosto lidsky (obzvlášť, když je to ještě právě Pamela!), je prostě osvěžující.

Můžeme jen doufat, že se v budoucnu objeví další známé tváře, které půjdou proti nastaveným pravidlům společnosti a ukážou nám realitu a přirozenost stejně jako Pamela. A snad to i v tobě vyvolalo myšlenku, že nemusíš zapadat do žádných představ společnosti!💕

Kromě make-up free tváře Pamela nevyužila ani služeb fashion stylisty. Styling si udělala sama. Jednoduše nám ukázala, že tyto akce nemusí být jen strojené, ale mají být v první řadě hlavně zábava!

We are here for it!