Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Outfit inspo na tvojí girl’s night

Leopardí vzor, krajka, combo oversized jeans a balerínek a ještě mnohem víc najdeš v dnešním článku, který ti ušetří spoustu času, až se budeš příště připravovat s kámoškami na drink!

Kombinace feminího s maskuliním

Moje all time fav věc nejen na party. Kombinací feminních a maskulinních kousků skvěle vybalancuješ outfit a nemůže se ti stát, že budeš vypadat jako try-hard. Je to ideální volba, pokud jdeš na drink, ale nechceš být extrémně fancy, ale ani basic.

V praxi to může být kombinace oversized džínů a balerínek/podpatků (LOVE!), nebo naopak tenisky, oversized džíny a nějaký hodně ženský topík třeba korzetového typu.

Leopardí vzor

Leopardí vzor je aktuálním trendem a začínáme ho vidět všude. Pokud už máš nějaký kousek s tímto vzorem doma, máš ideální příležitost ho vynést!

Krajka

Co mě baví, je krajka. Krajkový top, džíny k tomu a máš top outfit!🍹

Basic

Nedávno jsem viděla na TikToku, že se holky setkávají s tím, že čím víc basic se oblečou, tím lepší večer a větší pozornost od kluků mají! 🤣

Asi to bude tím, že se cítíme víc pohodlně a uvolněně. I basic outfit můžeš ale posunout na vyšší level. Například výraznějšími doplňky - pásky, šperky nebo zajímavými střihy. Za mě je super basic combo bílé tričko, jeans a stříbrná/třpytivá kabelka.

Sukně & kozačky

Nadčasový combo! Sukně, top a kozačky k tomu. Easy outfit a chef’s kiss! Tady si můžeš pohrát s barvami a vyzkoušet například tzv. sandwich metodu, kdy by měla mít v outfitu jednu určitou barvu jako top a ve stejné barvě i boty.