Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Originální lovebrands, které by ti neměly uniknout: duben

Tohle je tvůj měsíční přísun tipů na ty nejlepší lokální brandy, podniky či projekty. Tyhle originální lovebrands by ti totiž rozhodně neměly uniknout!

#matchaheaven

Matcha crew

Všechny milovníky matchy rozhodně potěší první pobočka Matcha crew v Praze na Rumunské ulici. Kromě originálních matcha drinků nebo dezertů se můžeš ve vybraných dnech účastnit i matcha workshopů.

#wellness

Národní sauna

Tajná sauna na střeše Národního divadla - ne, není to vtip. Dříve do ní chodili jen herci, herečky, baletky a baleťáci, kteří vystupovali v Národním divadle. Dnes je vstup otevřený veřejnosti. Můžeš ji ale využívat pouze po vyžádání členství po telefonické domluvě. Návštěva pak rozhodně stojí za to, a pokud budeš mít štěstí, můžeš při saunování zaslechnout i představení Národního divadla.

#localjewelry

Váng

Lokální minimalistická značka šperků, kterou založila influencerka @beha_nguyen. Jejich produkty jsou unisex, minimalistické a skvěle je mezi sebou můžeš kombinovat.

#biohackingforwomen

Systers Akademie

Česká značka Systers, která se zabývá tématem ženského biohackingu, nabízí kromě biohackerských doplňků i možnost vzdělávání. Můžeš se účastnit webinářů na jendotlivá témata fyzického i psychického zdraví nebo rovnou Akademie Biohackingu.

A jaký je tvůj oblíbený lovebrand?