Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Originální lovebrands, které by ti neměly uniknout: červen

Tohle je tvůj měsíční přísun tipů na ty nejlepší lokální brandy, podniky či projekty. Tyhle originální lovebrands by ti totiž rozhodně neměly uniknout!

#yourdaytimegroove

Mūn

Tahle nová mladší sestra módní značky Wildmoon byla představena na konci května 2024 v rámci týdenního pop upu. Pokud jsi ho nestihl*a, nevadí, jejich kousky najdeš i na e-shopu. První kolekce je, plná mašliček, volánků, krajky a zajímavých střihů a já potřebuju snad všechny kouksy!

#accessories

Hot contents leather

Ručně vyráběné kožené doplňky posunou i klasický jednoduchý outfit na úplně jiný level. Můžeš vybírat z osvědčených modelů, ale neboj se vytvořit si i vlastní custom objednávku, všechny produkty jsou totiž tvořeny on demand.

#handmadejewellery

Martinasmira sperky

Hledáš svůj statement šperk? Pokud ano, podívej se na e-shop s ručně vyráběnými šperky od Martiny Šmíra. Mezi moje oblíbence patří Letter collection, nebo perličková kolekce The Alchymist.

#scrunchies

Muru

Na e-shopu značky Muru si můžeš vybrat scrunchies, heatless curls set, saténové povlaky na polštář, nebo bonnety. Zkrátka všechno, co potřebuješ k tomu mít krásné a zdravé vlasy. Jejich scrunchies jsou navíc vyrobeny ze zbytků látek, a tak ani kousek nepřijde nazmar.

#assholerepelent

Ironic candles

Zapálit si svíčku může být uklidňující, zapálit si ale svíčku s ironickým nápisem, která naprosto vystihuje tvoje pocity je tak 10x lepší. Na Ironic candles najdeš nápisy jako třeba: Asshole repelent, I can fix him nebo Burn candles, not fat. Která svíčka vystihuje nejvíc tebe?