Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Originální lovebrands, které by ti neměly uniknout: Říjen

Tohle je tvůj měsíční přísun tipů na ty nejlepší brandy, podniky či projekty z České republiky. Tyhle originální lovebrands by ti totiž rozhodně neměly uniknout!

#conceptstore

Jarry G store

Lifestylový concept store se nachází v centru krásného Mikulova a najdeš v něm pouze lokální brandy. Vedle prodejny je navíc i kavárna 48 ° 16 ° café bar, takže po nakupování si můžeš dát i skvělé kafe. Pokud někdy budeš mít do Mikulova cestu, tohle místo bys rozhodně neměl/a vynechat!

Warning: Obchod je tak krásný, že budeš mít při návštěvě chuť koupit snad úplně všechno. 😭

#runningclub

LoveThem Running club

Chtěl/a by sis zaběhnout easy 5 km, ale potřebuješ kolektivní motivaci? Tento running club pravidelně pořádá společné běhy v Praze, Brně, Olomouci i v Chebu. Pokud si chceš zaběhat a potkat nové lidi, stačí sledovat instagramový profil @lovethemrunningclub a tam zjistíš podrobné informace.

#farma

Květinová farma kousek za Prahou, ze které si nejen můžeš objednat lokálně vypěstované kytice, ale při speciálních akcích si je můžeš i sám/sama sesbírat, účastnit se workshopů nebo se jenom kochat květinovým rájem při komentovaných prohlídkách areálu.

PS: Tohle může být i tip na ideální holčičí den třeba s mamkou, babičkou nebo kamarádkou, protože kdo by okolo sebe nechtěl mít tolik kytek?

Poděl se o své lovebrands v komentářích i ty!