Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

OKTAGON Underground: Střet mistrů bojových umění i souboj dvou generací

Mimořádný turnaj OKTAGON Underground nabídne fanouškům největší boxerský galavečer tohoto roku. Dvacet tisíc diváků v pražské O2 aréně bude svědkem skvěle postavených bitev, ve kterých uvidíme mistry světa a Evropy, šampiona MMA či bývalého trestance, který po nucené pauze nastupuje zpět do ringu. Co vše nás čeká 21. května?

Lengál vs. Krčmář

Vladimír Lengál je v ringu již známá firma a za svojí kariéru posbíral mnoho úspěchů.  Mezinárodní šampion WKF, šampion Evropy WKU a mistr republiky v kickboxu má na svém kontě přes stovku vyhraných zápasů v boxu, Muay Thai a K1, ve kterých předváděl dechberoucí výkony. 

Soupeřem mu bude Michael Krčmář – Šampion WKF a WAKO PRO s téměř 80 vítězstvími a ne náhodou. Mistři ve svém oboru už na sebe jednou narazili v kleci během turnaje OKTAGON Underground minulý rok, kde Lengál odcházel jako poražený. Hořká prohra je stále ve vzduchu, a proto nás čeká odveta v boxerském ringu, kde se Lengál plánuje tvrdě pomstít a tentokrát odejít jako vítěz.

Mikulášek vs. Kotalík

V zápase, který otevírá hlavní kartu celého večera se představí Václav „Baba Jaga” Mikulášek, kontroverzní zápasník, jenž je fanouškům bojových sportů dobře známý. V MMA je momentálně na vlně tří porážek, které mu doručil např. Karlos Vémola nebo Tomáš Meliš na posledním turnaji OKTAGON 32. Mikulášek veří, že se dostane na vítěznou vlnu a po dlouhé nucené pauze tvrdě přivítá Kotalíka zpět v ringu.

Tři a půl roku jsem čekal na ten okamžik a bál se, že už nepřijde. Chci vám všem strašně poděkovat, že jste se mnou zůstali a pamatujete si mě. Je to tady, vracím se do OKTAGONU!
Michal Kotalík

Michal „Iron Man” Kotalík se po trestu odnětí svobody vrací do OKTAGONU. Jeho premiéru po návratu uvidíme právě v boxerském ringu proti Mikuláškovi. Na zápas se připravuje v REINDERS Gymu pod trenérem André Reindersem, který vychoval např. momentální šampionku OKTAGONu Terezu Bledou.

Paradaiser vs. Moravčík

Čtyřiadvacetiletý talentovaný zápasník Ronald „Rony” Paradaiser je bývalým titulovým vyzyvatelem, který se po poslední velmi těsné porážce v MMA tentokrát představí v boxerském ringu. Rony má tvrdé, rychlé a přesné údery, se kterými vyřadil ze hry Ryšavého, Farkaše nebo Lea Brichtu. Po deseti ukončeních ze třinácti zápasů je přesvědčen, že už může vstoupit do vyšší ligy, a to ve velkém stylu. V boji proti slovenské postojářské legendě.

Slovenský borec Vladimír „Dracula" Moravčík se loučí. To nejlepší, co kdy Slovensko dokázalo do ringu postavit.
Ondřej Novotný, promotér OKTAGON MMA

Několikanásobný mistr světa Muay Thai, kterého poprvé a naposledy uvidíme v klasických boxerských rukavicích. ️Vladimír Moravčík je držitelem jedenácti světových a evropských titulů, ve svých čtyřiceti letech je stále aktivním zápasníkem a trenérem, který s respektem věří, že dokáže svými zkušenostmi a zápasnickou moudrostí porazit mladého a dravého Paradaisera.

Doufám, že ti můj článek přiblížil boxerskou událost, která tu ještě nikdy nebyla. V druhé části rozeberu hlavní zápas galavečera Vémola vs. Mapro a také se podíváme na zoubek vyhrocenému střetnutí Mågård vs. Sivák.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.