Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla
Zdroj: IG @kuba.bahnik

OKTAGON se vydává dobýt Manchester. Do boje povolal policistu i „Zabijáka Britů“

OKTAGON vstupuje na scénu Velké Británie s nabitým turnajem OKTAGON 48, a v Manchesteru tak uvidíme trojici českých bojovníků, kteří budou čelit britské elitě. Vyostřený duel mezi českým policistou Pokorným a irským rebelem Shem Rockem slibuje skvělou podívanou. V kleci se ale představí i Bahník a vycházející hvězda Wanliss. Pro veterána Chadwicka to může být vítězný odchod do důchodu, ale český zástupce Polívka chce zničit jeho plány. Co nás čeká?

Pár let zpátky by si asi jen těžko někdo představil, že československý MMA projekt OKTAGON bude brzy známý po celé Evropě. Již tuto sobotu organizace překoná další obrovský milník a poprvé se vydá zabodnout svou černožlutou vlajku i do Spojeného Království. Turnaj OKTAGON 48 v Manchesteru nabídne celkem jedenáct poutavých zápasů. Tři britské bojovníky otestují Češi, kteří jsou odhodláni zabojovat na nepřátelském území proti domácí elitě.

Souboj rebela z ulice a strážce zákona

Jedním z nejočekávanějších zápasů bude vyostřený duel mezi českým policistou a irským uprchlíkem. Konflikt mezi Jaroslavem Pokorným a Shem Rockem už nějakou dobu trvá na sociálních sítích. Posledním hřebíkem do rakve byla drzá žádost irského bojovníka, aby Pokorný podepsal smlouvu stvrzující jejich zápas.

Pokorný! Buď podepiš smlouvu, nebo drž hubu!
Shem Rock v pozápasovém rozhovoru na turnaji OKTAGON 45: Štvanice Special

Netrvalo dlouho a zápas měl potvrzené místo i datum konání, kde se účty vyřídí přímo v kleci. Shem Rock se netají tím, že nemá rád policisty. V mládí byl odsouzen za zločin, který nespáchal, a deset let se skrýval před zákonem v Asii. Po návratu do Evropy byl očištěn, ale šedá minulost vyšla na povrch v moment, kdy bez respektu začal pálit do celé lehké divize OKTAGONU, včetně veterána (a policisty) Pokorného.

Zabiják Britů proti vycházející hvězdě Anglie

V sobotu se v Manchesteru představí i stálice OKTAGONU v podobě Jakuba Bahníka. Svěřenec šampiona střední váhy Patrika Kincla je na svou premiéru na ostrovech připravený. Bahník svoje soupeře nešetří, jeho přesné a tvrdé údery mu zajistily celkem sedm ukončení v prvním kole. Do této sbírky patří i skalpy dvou zkušených britských bojovníků Cucciniella a Grimshawa, čímž si vysloužil přezdívku „Zabiják Britů“. Nová vycházející hvězda OKTAGONu Akonne Wanliss je další na řadě.

Striptér a bojovník v jedné osobě přezdívaný „THE JEDI“ má skvěle našlápnuto. Při svém debutu na pražské Štvanici předvedl skvělou show a tvrdým ukončením soupeře v prvním kole vyslal celé divizi jasný vzkaz. Lehká váha se ocitla v problémech.

Zdeněk Polívka proti Liverpoolskému řezníkovi

Veterán Anglie Lee Chadwick prošel téměř všemi světovými organizacemi – Bellatorem, PFL i BAMMA. Na kontě má téměř 50 zápasů a v Manchesteru se chystá rozloučit se svou úctyhodnou kariérou sladkým vítězstvím. To se mu však pokusí překazit poslední zástupce České republiky Zdeněk Polívka. Svými tvrdými údery plánuje Chadwickovu rozlučku s MMA proměnit v bolestivý odchod do důchodu. Třetí Čech však do zápasu vstupuje jako outsider.

Obrovský milník a počátek nové éry OKTAGONu uvidíš už v sobotu od 18:00! Turnaj OKTAGON 48 můžeš sledovat na OKTAGON.TV nebo Premiere Sport 4.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.