Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Napětí před jubilejním OKTAGONEM! „Hraješ lidem na city!“ pustil se mladý talent do slovenské legendy

Jeden z největších slovenských talentů dostává druhou šanci – Ronald Paradeiser se v Ostravě střetne s legendou, které už jednou čelil. Ivan Buchinger vstupuje na jubilejním turnaji OKTAGON 50 do svého padesátého zápasu. Mladého dravce tenkrát ukončil v prvním kole, dokáže to i podruhé?

Šestadvacetiletý Ronald Paradeiser patří mezi největší československé naděje. Málokterý bojovník ve stejném věku se úspěchy a zkušenostmi „Ronymu“ vyrovná. Na kontě má 25 profesionálních zápasů a dvakrát měl titul šampiona na dosah ruky. Ani jednou však pás nezískal. Nyní má šanci na reparát. V odvetě se utká s legendárním veteránem Ivanem Buchingerem, který ho v prvním klání uškrtil v úvodních minutách. Paradeiser tenkrát zápas nezvládl v hlavě, teď je však připravený a odhodlaný Buchingera porazit a usednout na trůn krále lehké váhy.

Jeden z největších slovenských talentů dostává druhou šanci. Ronald Paradeiser se v Ostravě střetne s legendou, které už jednou čelil. Ivan Buchinger vstupuje na jubilejním turnaji OKTAGON 50 do svého padesátého zápasu. Mladého dravce tenkrát ukončil v prvním kole. Dokáže to i podruhé?

9. prosince se v Ostravě uskuteční dlouho očekávaná odveta o titul šampiona. I přes vzájemný respekt mezi oběma bojovníky stoupá napětí. V oblíbeném pořadu Tváří v tvář jsme mohli cítit doslova bojovou atmosféru.

Paradeiser uznává Buchingera jako váženého a zkušeného zápasníka , ale přesto má výhrady ohledně jeho chování. Má dojem, že Ivan před fanoušky hraje na city, když zdůrazňuje, že se musel vrátit do práce a vzápětí si dopřeje odpočinek na Maledivách.

Nelíbilo se mi, jaké jsi kolem sebe udělal haló, přišlo mi to takové falešné, že říkáš lidem, že musíš chodit do práce, protože nemáš z čeho platit přípravu, a potom mi lidé dva týdny nato posílají, že jsi na Maledivách.
Ronald Paradeiser v pořadu Tváří v tvář

Buchinger se následně pokusil Ronymu vysvětlit, že situaci pochopil špatně. Nikdy prý nemluvil o nedostatku peněz nebo nutnosti chodit do práce, aby se uživil.

Já jsem řekl, že jsem se rozhodl pracovat, abych měl nějakou jistotu. Tak sis to vyložil ty, ale já to vnímám úplně jinak. Nemůžu za to, že to média psala tak, že musím jít pracovat, já jsem nemusel, já jsem prostě šel a to je úplně něco jiného.
bránil se Ivan Buchinger

Paradeiser s překvapením a mírným podivením sleduje chování svého dřívějšího vzoru. Vyjadřuje nesouhlas a upozorňuje na několik aspektů, které podle něj nejsou v pořádku. Buchinger navíc často podotýká, že už patří mezi starší zápasníky. Jeho postoj působí trochu odevzdaněji, avšak stále odhodlaně. Důrazná zmínka o věku však může být i součástí jeho taktiky, jak mladého Ronyho rozhodit.

Nevyznám se v něm. Myslím, že chytil nějakou pózu. Hraje lidem na city.
Ronald Paradeiser

Celá epizoda Tváří v tvář:

Odvetný zápas Paradeiser vs. Buchinger 2 se odehraje 9. prosince v Ostravar aréně na turnaji OKTAGON 50 v rámci hlavní karty. Vrcholem celého večera pak bude zápas o titul šampiona pérové váhy mezi fenomenálním Belgičanem Losenem Keitou a jedním z největších německých talentů Niko Samsonidsem. Jubilejní turnaj OKTAGON 50 můžeš sledovat v sobotu 9. 12. od 18:00 na OKTAGON.TV.