Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

OKTAGON 46: Kozmu čeká nemilosrdná odveta. Z klece odejde jako milionář

Doposud nejdéle vládnoucího bývalého šampiona OKTAGONu čeká jeden z nejdůležitějších duelů jeho kariéry – odveta s Bojanem Veličkovićem, kterého růžový panter už v minulosti zdolal. Tentokrát je však v sázce pořádný balík. Dokáže poslední Čech v evropské MMA lize mistrů porazit srbského Promethea podruhé?

Unikátní projekt Tipsport Gamechanger se blíží do finále. Pohádkovou výplatu, téměř dva miliony korun, už má Kozma jistou, o další milion zabojuje tuhle sobotu na turnaji OKTAGON 46. Vítěz zároveň postoupí do finále, ze kterého si jediný šampion evropské ligy mistrů v MMA odnese celkově sedm milionů korun.

Sobotní semifinále se koná ve vyprodané Frankfurtské Festhalle a soupeřem mu bude obávaný Bojan Veličković, který kdysi dávno porazil i Jiřího Procházku. Na Kozmu v prosinci 2021 nestačil, ale nyní mu slibuje pomstu.

Na počátku se sešlo šestnáct nejlepších bojovníků Evropy s dalšími čtyřmi čekajícími v záloze. Do velkého semifinále se probojovali jen ti nejlepší. Boj o postup do samotného finále povede kromě Davida Kozmy a Bojana Veličkoviće taky UFC veterán Andreas Michailidis v boji proti Louisi Glismannovi. V prvním duelu je David Kozma mírným favoritem, zatímco u druhého souboje sázkové kanceláře vidí oba bojovníky naprosto vyrovnaně.

Náročná příprava na odvetu se srbským Prométheem, kterou Růžový Panter tradičně absolvuje ve svém domácím prostředí pražského PriMMAt Gymu, jasně naznačuje, že poslední český účastník v milionovém projektu Tipsport Gamechanger je plně připraven na vyčerpávající bitvu o postup do finále.

Dva roky zpátky nebezpečného Srba porazil v titulové bitvě o pás šampiona veltrové váhy. Duel ukončil ve čtvrtém kole technickým knockoutem. Kozma by tak mohl využít svých zkušeností z prvního střetnutí. Pokud český miláček postoupí do finále, utká se s výhercem duelu Glismann vs. Michailidis na konci letošního roku.

Finále evropské ligy mistrů v MMA však nebude procházkou růžovým sadem, oba potencionální soupeři se totiž řadí na absolutní špičku evropských MMA bojovníků. Louis Glismann z Dánska byl dokonce nominován na významné ocenění The World MMA Awards v kategorii Nejlepší submise roku, díky které ve čtvrtfinále vyřadil ze hry jediného holandského zástupce Tipsport Gamechangeru Melvina Van Suijdama.

Více o velmi očekávaném duelu Kozma vs. Veličković 2 se dozvíš v dechberoucím dokumentu z dílny OKTAGON MMA: 👇

Turnaj OKTAGON 46 již tuto sobotu! Karta celého večera odstartuje v sobotu 16. 9. v 18:00. Sledovat ji můžeš na OKTAGON.TV.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.