Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

OKTAGON 45: Pod širým nebem se utkají světoví šampioni i hezoun z Love Islandu

Víkend plný slunce, letních drinků a MMA. Na rozlučce OKTAGONu s pražskou Štvanicí nebude chybět československá elita, vyzyvatelé z celé Evropy ani účastník reality show Love Island. Poprvé v historii si organizace přichystala i velmi nevídané překvapení. Více se dozvíš v článku. 👇

Záhadné tajemství

Již v pátek 28. 7. započne poslední double-turnaj OKTAGONu pod otevřeným nebem na pražské Štvanici. Na turnajovém víkendu se představí největší hvězdy tuzemské scény i šampioni z celé Evropy. Velkolepou MMA událost tohoto léta otevře velmi netradiční zápas, promotéři organizace si totiž na začátek rozlučky se Štvanicí přichystali překvapení v podobě tajného souboje. Co to znamená? Ženský zápas v kategorii do 61 kilogramů, kde je oznámena pouze jedna ze dvou účastnic. Po roční pauze tak uvidíme polskou bojovnici Różu Gumiennu. Povoláním doktorka, ale v kleci nebezpečná postojářka ukončila všechny čtyři své soupeřky před limitem.

Poprvé v historii OKTAGONU se tak dozvíme jméno soupeřky až na poslední chvíli – v moment, kdy vstoupí do klece s Gumiennou.

Velká premiéra

V rámci PRELIMS karty se pod otevřeným nebem představí i účastník poslední série reality show Love Island. První profesionální zápas Zbyňka Vlčka vzbudil ve fanoušcích mnoho emocí, nejedná se však o žádný typický influencerský fight. Zástupy fanynek a hezká tvář může klamat, Vlček se totiž bojovým sportům věnuje od šesti let, má za sebou několik MMA zápasů v amatérské lize, černý pás v Judu a titul trojnásobného mistra republiky.

Premiéru mezi profíky mu bude chtít překazit zkušený slovenský bijec Gabriel Torok, který již stál tváří v tvář v kleci československé špičce bojových sportů. Jeho skóre je však záporné a do zápasu vstupuje se čtyřmi výhrami a sedmi porážkami. Kurzy jsou poměrně vyrovnané, u některých sázkových kanceláří je však Vlček mírným outsiderem. Především kvůli zkušenostem, které mu v profesionálním MMA mohou chybět.

Souboj o titul šampiona

Hlavní zápas celého večera obstará dvojice bojovníků, která se vůbec nemá v lásce. Tady to bude osobní. V OKTAGONu neporaženého Jonase Magarda čeká třetí a dosud nejtěžší titulová obhajoba. Držitele 73. místa ve světovém žebříčku bantamové váhy se pokusí o pás šampiona připravit osm let neporažený Brazilec Felipe Lima, který do vod dánského žraloka připlouvá na vlně dechberoucích jedenácti výher v řadě.

Turnaj OKTAGON 45: Štvanice Speciál se blíží! Karta celého večera odstartuje v pátek 28. 7. v 18:30. Den poté pak bude následovat velké finále OKTAGON 45 v čele s neporaženým Keitou a soubojem, ze kterého může odejít jako právoplatný šampion dvou váhových kategorií.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.