Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

OKTAGON 37: Nejdéle vládnoucí šampion v nevyzpytatelné bitvě s brazilským katem

Turnaj OKTAGON 37 je za rohem a nabitá hlavní karta opět nabídne střet domácích zápasníků se zahraniční elitou. David Kozma vstupuje do své již šesté obhajoby titulu šampiona, o který ho chce tentokrát připravit záludný Brazilec Kaik Brito.

Sanikidze vs. Tichota

Souboj dvou sebevědomých mladých dravců o to nejcennější – pás šampiona. Gruzínská senzace Maté Sanikidze o titul usiluje již dlouho. Dvojka žebříčku pérové váhy po uvolněném pásu doslova skočila. Teprve třiadvacetiletého bojovníka s pozoruhodným skóre 10-2 čeká jedna z největších výzev vůbec, a to v podobě druhého mladého soupeře Jakuba „CHIMPA“ Tichoty.

O rok mladší Tichota je prototypem moderního MMA zápasníka, podle mnohých se jedná o největší talent smíšených bojových umění v Česku a na Slovensku. Po třech letech v OKTAGONu a pěti výhrách v řadě se k němu taktéž konečně dostala šance zabojovat o titul šampiona. Očekávaná titulová bitva, ze které srší mladost, dravost a totální sebejistota na obou stranách, bude hlavním předzápasem celého večera.

Kozma vs. Brito

Nejdéle vládnoucí šampion OKTAGONu vstupuje již do šesté obhajoby titulu. David „PINK PANTHER“ Kozma sedí na trůnu krále welterové váhy již 4 roky. Pokusit se ho sesadit tentokrát přichází z daleké Brazílie záludný Kaik Brito.

Růžový Panter odrazil během svých obhajob nájezd Samuela Krištofiče, Mátého Kertésze, Leandra Silvu (veterán UFC), Bojana Veličkoviče (veterán UFC) a Petra Knížete.

V Ostravě si ten titul vzít nenechám!
David Kozma

Nyní ho čeká další výzva. Brazilec ukončuje své soupeře v průměru do jedné minuty a několika vteřin. Pětadvacetiletý Brito je momentálně na prvním místě v žebříčku welterové váhy. Další tři bojovníky na pozicích pod ním již Kozma porazil.

Pod praporem OKTAGONu nastoupil mladý Brazilec zatím čtyřikrát, z toho třikrát z klece odcházel jako vítěz. Porazil slovenskou bestii Gábora Borárose, polského bijce Roberta Bryczeka i rodáka z Brna Andreje Kalašnika, v průměru trval každý vítězný zářez pouhou minutu a deset vteřin. Prohrál pouze s Petrem „Monsterem“ Knížetem na velmi těsné bodové rozhodnutí. Jeho celková bilance v profesionálním MMA je 15 výher a pouze 4 porážky.

Budu se snažit Kozmu oddělat!
Kaik Brito

Kozmu čeká nevyzpytatelný soupeř a diváci v Ostravar Aréně se mohou jistě těšit na nezapomenutelnou show v podání domácího šampiona i brazilského vyzyvatele. Na kartě se dále představí milovaný i nenáviděný „Baba Jaga“ Mikulášek, který své síly poměří s bulharským kladivem Zlatevem. Rodák z Ostravy Široký nastoupí v životní formě proti německému sparťanovi Dyrschkovi, který si na turnaji plánuje zapsat deváté ukončení K. O. ve své kariéře! Turnaj OKTAGON 37 se koná 3. 12. od 18:00 hodin.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.