Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

NYX Professional Makeup přichází na trh s virální novinkou – Duck Plump Lip Gloss

Kouzlo velkých plných rtů, ale bez kosmetických úprav a výplní – to přináší nový lesk na rty od NYX Professional Makeup s názvem Duck Plump.

Já jsem obsessed plnými rty už od éry king Kylie, kdy všichni měli na rtech její konturku a matující lesk, hned se mi taky vybavuje duck lips challenge, která rozhodně ovlivnila můj mindset už v pubertě.

NYX Professional Makeup nám přináší novinku, která ti vytvoří tyhle perfektní plné rty bez jakýchkoliv kosmetických zákroků. 

Velký výběr odstínů!

Tenhle lesk má tolik odstínů, že bude možná trošku hell si vybrat. Pořád ale můžeš postupně vyzkoušet všechny. Celkově jich je 17, z toho 2 průhledné a ideální pro tvoje kreativní looky s konturkou, které jsou inspirované 90's – 15 jich je vysoce pigmentovaných.

Zdroj: NYX Professional Makeup

Sama jsem ho vyzkoušela

Já měla tu možnost ho vyzkoušet. Lesk obsahuje zázvor, který způsobuje štiplavý a chladící efekt, a díky tomu se rty přirozeně zvětšují. Zároveň je ale hodně hustý, a tím pádem ti vydrží dlouho, a máš pocit opravdu hydratovaných (i když trošku i pálivých) rtů.

Zdroj: NYX Professional Makeup

Jedna z výhod, díky, které je tenhle produkt fakt top, je i velikost aplikátoru. Ten je dostatečně velký, takže ho máš nanesený raz dva, a celkově má chubby tvar, takže ho v kabelce hned najdeš!

P.S. – Jestli máš popraskané rty, tak opartně, a radši si ho dej, až budou v pořádku, pálí opravdu jak čert.

Nejvíc fun event!

Dostaly jsme také pozvánku na úžasný event, který byl jen o tomhle lesku, a musím říct, že takovou srandu jsem si na eventu dlouho neužila. Tématicky všude byly kachničky - jak gumové, tak i jedna velká nafukovací. Zde jsme si mohly také vlastní lesk vylovit, nebo se nechat vyfotit na obálku časopisu.

No prostě super event, kde jsme cítily, jak v roce 2014. Není nic lepšího, než když se můžeš vrátit nostalgicky do doby, kdy nám všem bylo čestvých náct, instagram teprve začínal, a všichni jsme měli musical.ly. A tenhle lesk to ve mně vzbuzuje, a pokaždé, kdy si jej dávám, se cítím jako moje mladší já, které má přesně ty rty, které vždycky chtělo!

*A taky je veganský, a bez složek živočišného původu!