Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Novinky na Netflixu, na které se můžeš těšit v říjnu

Ráda bych ti představila pár novinek na Netflixu, na které se můžeš těšit tento měsíc!

17 Again

17 Again je komedie pro teenagery se Zacem Efronem v hlavní roli. Příběh vypráví o Mikovi (toho hraje Matthew Perry, kterého můžeš znát jako Chandlera z Přátel), jenž se po nehodě stane svým sedmnáctiletým já (Zac Efron).

Call Me by Your Name

Romantický film v hlavní roli s Timothée Chalametem. Odehrává se v roce 1983 v Itálii a vypráví příběh sedmnáctiletého Elia (Timothée Chalamet) a staršího Olivera (Armie Hammer).

Gladiator

Gladiátor je historický film, který se stal jedním z nejúspěšnějších filmů vůbec. Získal Oscary za nejlepší mužský výkon v hlavní roli, za nejlepší film, za nejlepší kostýmy, za nejlepší zvuk a za nejlepší vizuální efekty.

Snímek zachycuje konec vlády císaře Marca Aurelia a nástup jeho syna Commoda na římský trůn.

Mr. & Mrs. Smith

Akční komedie o dvou nájemných vrazích, kteří tvoří manželský pár, v hlavní roli s Angelinou Jolie a Bradem Pittem. Klasika, kterou by měl každý znát.

Love is Blind (3. série)

Známá reality show Love is Blind se vrací s třetí sérií. Skupina nezadaných jedinců doufá, že potkají člověka, se kterým by chtěli strávit zbytek života, aniž by se někdy viděli. Účastníci spolu komunikují skrze zeď a cílem show je ukázat, že se do sebe lidé mohou zamilovat na základě jejich propojení, a nikoliv na základě vzhledu. 

Poprvé se uvidí až ve chvíli, kdy jeden druhého požádá o ruku. 

The Mole

Dvanáct hráčů spolupracuje na různých výzvách, aby přidávali peníze do banku, který nakonec vyhraje pouze jeden z nich. Mezi nimi je jedna osoba, která byla označena jako „The Mole“ a ta má za úkol sabotovat úsilí skupiny o vydělání peněz. 

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.