Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Nová verze seriálu The Office - co nás v ní čeká?

Taky miluješ The Office? Tak pro tebe mám dobré zprávy, tenhle seriál dostává spin-off. Co o něm zatím víme?

Slavný sitcom The Office (v Česku vysílaný pod názvem Kancl) se stal kultovní podívanou, ne každý už ale ví, že oblíbená americká verze není ta původní. Poprvé seriál stvořil v Británii Ricky Gervais a kromě mezinárodních adaptací nás brzy čeká nový seriál zasazený do stejného vesmíru.

Obsazení seriálu The Office (2005-2013) - zdroj: NBC

O čem to bude?

Nejedná se o reboot nebo remake a v seriálu budou nové postavy a nové prostředí s tím, že streamovat by se měl na platformě Peacock (v Česku zatím není dostupná). Podle dosavadních informací bude pokračovat ve formátu mockumentary a děj popsali producenti takto:

Dokumentární crew, která zvěčnila scrantonskou pobočku Dunder Mifflin, hledá nový subjekt (svého dokumentu), když narazí na umírající historické středoamerické noviny a vydavatele, který se je snaží oživit.

Známe první část obsazení

Do seriálu už byli dokonce obsazeni jeden herec a jedna herečka, a to jsou Domhnall Gleeson a Sabrina Impacciatore. Irského herce můžeš znát z filmů About Time (2013) nebo Ex Machina (2014), zatímco Italku Sabrinu jsi mohl*a vidět v 2. řadě seriálu The White Lotus na HBO Max. Natáčet by se mělo už v červenci tohoto roku.

Domhnall Gleeson a Sabrina Impacciatore - zdroj: The Hollywood Reporter

Jiného stylu humoru se asi bát nemusíš, protože za seriálem stojí původní tvůrci a tvůrkyně jak amerického tak britského seriálu. Šéfka hraného obsahu pro Peacock, Lisa Katz, k seriálu řekla: „Už je to více než deset let od finále The Office na NBC a tenhle uznávaný sitcom si stále drží popularitu a získává si nové generace fanoušků na Peacocku.“

V Česku můžeš americkou The Office sledovat na Netflixu a SkyShowtime.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.