Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Nezapomenutelná rozlučka OKTAGONU se Štvanicí. Hlavní zápas skončil zraněním, ale následoval pohádkový závěr

Víkend plný velkolepých MMA zápasů je u konce. Tuzemská organizace OKTAGON se po 7 letech na den přesně rozloučila s pražskou Štvanicí. Karlos Vémola se vrátil na vítěznou vlnu, oslavy se však nekonaly. Nejočekávanější souboj sice skončil po první minutě zraněním, ale závěr byl pohádkový. Třešničkou na závěr nezapomenutelného víkendu byla žádost o ruku. Miss Belige Kedist Deltour řekla své ANO šampionovi lehké váhy Losenemu Keitovi.

Losene Keita přišel o auru neporazitelnosti, z klece však odcházel s něčím daleko cennějším

Zápas Sanikidze vs. Keita byl nejočekávanějším duelem turnaje OKTAGON 45. V případě, že by „černý panter“ zvítězil, stal by se historicky druhým dvojitým šampionem OKTAGONU. To se bohužel nestalo a titulová bitva skončila po první minutě frakturou holení kosti – Keita si zranil nohu hned prvním kopem. Po několika okamžicích souboj vzdal, a připsal si tak první „porážku“. Jeho soupeř Máté Sanikidze na sociálních sítích sklízí mnoho pozitivních reakcí. I přes nabádání rozhodčího k zápasové aktivitě si všiml, že s Keitou něco není v pořádku, a do ukončení souboje už protivníka neudeřil.

Válka šampionů byla zastavena rozhodčím. Keita přišel o svou neporazitelnost a Sanikidze nadále zůstává šampionem pérové váhy OKTAGONU. Po oficiálním vyhlášení výsledku následovala třešnička na dortu, která uzavřela legendární etapu jménem Štvanice.

Losene nechal do klece pozvat svou přítelkyni, miss Belgie Kedist Deltour, a před zraky vyprodané arény pod otevřeným nočním nebem ji požádal o ruku. Jde vůbec odmítnout poprvé poražený šampion, který klečí na své noze, přičemž má druhou zlomenou? SHE SAID YES!

Karlos Vémola dokázal zvítězit. Na výhru se však pěkně nadřel a po vyhlášení výsledku neslavil

Vémola v hlavním předzápase celého večera čelil argentinskému bojovníkovi Lucasu Alsinovi. Napříč náročnému druhému kolu a kolísavému výkonu dokázal získat vítězství díky jednomyslnému rozhodnutí bodových rozhodčí. S touto výhrou úspěšně prošel důležitým testem před svou nadcházející říjnovou obhajobou titulu v polotěžké váze. Se svým výkonem však nebyl spokojený.

Děkuju těm, co tleskali, ale chápu i ty, co bučeli. Čekali jste rychlý konec, ale ten frajer není tak špatný, jak o něm média psala.
Karlos Vémola

Od květnové porážky s Patrikem Kinclem otevřeně mluví o ukončení kariéry. Odchod do důchodu se má údajně konat po třech zápasech – Lucas Alsina, Pavol Langer a Attila Végh. Prvního soupeře má Terminátor za sebou a s druhým se potká 7. října v Bratislavě, kde dojde ke sjednocovací bitvě o titul šampiona polotěžké váhy OKTAGONU. Datum pro duel s Attilou zatím není stanoven.

Než dojde k očekávané titulové bitvě proti slovenskému obrovi Langerovi, OKTAGON uskuteční 16. září již třetí zastávku ve Frankfurtské Festhalle, kde stanovil rekord návštěvnosti MMA turnajů v Německu. Zde zabojuje v rámci pyramidy Tipsport Gamechanger o postup do finále český růžový panter David Kozma v odvetném zápase se srbským bojovníkem Bojanem Veličkovićem.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.