Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Dokument o Meghan a Harrym vyjde ještě do konce roku. Netflix zveřejnil první trailer

„Svěřujeme svůj příběh někomu jinému, a to znamená, že projde jejich objektivem,“ řekla o dokumentu Meghan.

O dokumentárním seriálu, který by mapoval cestu Meghan a Harryho, se šuškalo už v září 2020. O dva roky později přichází Netflix s prvním oficiálním trailerem i oznámením, kdy očekávaná série vyjde. Už 8. prosince by měl vyjít několikamilionový dokumentární seriál, který se jmenuje jednoduše Harry & Meghan.

Podle Netflixu bude obsahovat komentáře přátel a rodiny, z nichž většina nikdy předtím veřejně nemluvila o tom, čeho byli svědky, a historiků, kteří diskutují o současném stavu Britského společenství národů a vztahu královské rodiny s tiskem.

Harry a Meghan doufají, že budou vyprávět svůj příběh. Na otázku, proč dělají tento projekt, Harry v upoutávce říká: „Nikdo nevidí, co se děje za zavřenými dveřmi. Musel jsem udělat vše, co jsem mohl, abych ochránil svou rodinu.“

Meghan pak dodává: „Když je v sázce tolik, nemá větší smysl slyšet náš příběh od nás?“

V cover rozhovoru pro The Cut Meghan řekla, že nemůže sdělit podrobnosti, když se jí zeptali, zda připravovaný dokument pokrývá i jejich milostný příběh. Současně ani producent, tedy Netflix, neupřesnil, na jaké části ze společného života manželů bude dokument zaměřen.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.