Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Nejlepší účesy pro dny, kdy se ti nechtějí mýt vlasy

Jestli se ti nechtějí mít vlasy každý den, ale přesto chceš vypadat dobře, tohle je článek přesně pro tebe.

Ne každý den můžeš mít vlasy v perfektním stavu. Někdy si je nestihneš umýt anebo je nechceš mýt tak často. Ani v tyhle dny rozhodně nemusíš zoufat, kromě záchrany v podobě suchého šamponu je totiž nespočet účesů, ve kterých budou tvoje vlasy pořád vypadat dobře.

Sleek bun / ponytail

Snad nejznámější a nejnošenější účes v poslední době, který vypadá fakt dobře a vydrží celý den. Na tenhle účes nepotřebuješ žádné speciální skills nebo přípravky. Zároveň ho můžeš vytvořit s každým typem vlasů. Ozvláštnit ho můžeš zig-zag pěšinkou nebo udělat spiky ends.

How to: Off duty model look

by @lucinka_zicklerova

Malé copánky

Inspirace v estetice Y2K se v účesech projevuje hodně a tyhle 2000s nebo až skoro „childish“ účesy se vrací do kurzu. Pro dny, kdy máš vlasy mastné hlavně vepředu, se hodí nejvíce.

Half up, half down

Podobně jako sleek bun je tohle druhý nejlepší go-to účes. Jedná se opět o velmi jednoduchou záležitost, která vydrží celý den. Objevil se taky v nedávném passport photo trendu.

Jak mít perfektní fotku na pase? Holky z TikToku tě zachrání

by @adelakutilova

Bubble ponytail

Jestli tě už nebaví obyčejné účesy a máš doma pár gumiček navíc, zkus tenhle bubble ponytail. Vykouzlíš ho za pár minut a vypadá opravdu stylově.

Copánky na všechny způsoby

Podobně jako culík nebo drdol představují copánky skvělý způsob, jak schovat mastné vlasy. Je úplně na tobě, jaké zvolíš, zda zapletené či v culíku.

Sponky

Další fajn způsob, díky kterému vykouzlíš super účesy. Pokud máš ofinu, není nic lehčího než ji připnout dozadu nebo za uši. Tohle je můj oblíbený look.

Malý disclaimer na závěr: když moje vlasy nemají svůj den, tak rozhodně nevypadají tak dobře jako na fotkách nahoře. Proto si prosím nedělej hlavu, pokud jsou na tom tvoje vlasy stejně. Obrázky slouží k inspiraci, ne aby ses kvůli nim citíl/a špatně. <3