Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Nejlepší summer romance movies

Chceš prožít letní lásu aspoň u filmu? Těhle 11 titulů ti dá přesně to.

CRAZY RICH ASIANS (2018)

Film, který dokázal Hollywodu, že asijští herci prodávají, a který je ekvivalentem asijské Meghan a Harryho. Constance Wu odjíždí do Asie se svým snoubencem, jen aby zjistila, že se má provdat do nejbohatší rodiny celého kontinentu.

SAFE HAVEN (2013)- Voyo & Prima+

Když je to adaptace Nicholase Sparkse, tak víte, že z vás bude dolovat slzičky dojetí a občas dost klišoidním způsobem, ale Safe Haven zrovna spadá do těch lepších Sparksových adaptací, ve které se mladá žena se složitou historií zamiluje do vdovce z malého městečka.

SOUTHSIDE WITH YOU (2016) - Max & Prime Video

Jak se potkali Michelle a Barack Obamovi? V roce 2016 vznikl milý film, který sleduje první setkání Obamových jedno osudové letní odpoledne v roce 1989 v Chicagu.

MAMMA MIA! (2008)

Řecko, písničky od kapely ABBA, Meryl Streep a plejáda známých herců a hereček, geniální hudební číslo a letní láska. Musím říkat víc? (Druhý díl za mě spíš pass.)

ROMAN HOLIDAY (1953)- SkyShowtime

Audrey Hepburn je ne nadarmo královnou klasických romantických komedií, a kdybys měl*a vidět jen jednu s ní, tak Roman Holiday rozhodně nebude krok vedle. Hraje tu unuděnou princeznu, která uteče strávit prázdniny v Římě s americkým novinářem.

THE NOTEBOOK (2004)- Netflix

Sparksova největší klasika je samozřejmě tahle s Rachel McAdams a Ryanem Goslingem, která rozjela jejich herecké kariéry (McAdams ve stejném roce dokonce vyšly i Mean Girls) a okamžitě se stala evergreenem romantiky pro celé generace.

GREASE (1978)- SkyShowtime

John Travolta, Olivia Newton-John, banger písničky, 50. léta, rychlá auta, krásní lidé a jedno horké léto o prázdninách na střední škole (i když jako středoškolák tu nevypadá nikdo). Pokud jsi neviděl*a Pomádu, tak šup do toho!

(500) DAYS OF SUMMER (2009)- Disney+

Další 2000s klasika, která se  tváří jako romantická komedie s Josephem Gordonem-Levittem a Zooey Deschanel, ti ve finále podtrhne nohy svou hlavní message. Má ale nádherné romantické scény a zároveň skvěle vyobrazuje trope manic pixie girl.

THE LAST SONG (2010)- Disney+

Okay, tady slovo „nejlepší“ bude trošku zavádějící, ale na teenagerské romanťárny není The Last Song úplně marná, ale pro tebe bude nejvíce nostalgická hlavně díky tomu, že v tomhle filmu jsme svědky začátku vztahu Miley Cyrus a Liama Hemswortha.

THE PRINCESS DIARIES 2: THE ROYAL ENGAGEMENT- Disney+

Jedničce se dvojka The Princess Diaries nerovná ani zdaleka, ale ve dvojce se po glow-upu Anne Hathaway mnohem více dočká své vysněné letní lásky, díky čemuž se perfektně hodí do tohoto výběru.

DIRTY DANCING (1987)- Voyo

Zakázaná láska chutná nejlépe, a to se naučila Jennifer Grey na tanečním kempu s Patrickem Swayzem. Ikonický osmdestákový film s ikonickým tanečním skokem ve vodě ti mood letní lásky stoprocentně dá, i když se btw oba při natáčení naprosto nenáviděli.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.