Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Nejlepší outfity celebrit z Glastonbury

Letošní Glastonbury byl jako žádný jiný. Mám pocit, že tento ročník festivalu na Worthy Farm se zapíše do historie nejen díky božím outfitům a proslovům umělců.

Pětidenní britský festival začal ve středu 22. června a skončil v neděli 26. června. Po dvouleté pauze způsobené Covidem se konečně tolik oblíbený festival vrátil zpět, a to ve formě jako nikdy předtím.

Mezi headlinery patřili Billie Eilish, Olivia Rodrigo, Lily Allen, Diana Ross, Kendrick Lamar a nechyběl ani sir Paul McCartney.

Billie Eilish se tak stala vůbec nejmladším headlinerem, který vystoupil na legendárním festivalu. Její set zahrnoval největší hity jako Bury a Friend a Bad Guy. Většina umělců, včetně Olivie Rodrigo, se během festivalu vyjadřovala k současným problémům s právy žen.💗

Glastonbury není Coachella, ale každý festival je alespoň malou fashion inspirací, podívanou a hlavně zážitkem! 😍 🎉

Zajímavost:

Kendrick Lamar uzavřel festival silnou prosbou za práva žen. S falešnou krví, která mu stékala po tváři z trnové koruny během vystoupení, oznámil publiku: „Bůh stojí za právy žen. Oni soudí tebe, oni soudí Krista.“

Lamar získal Pulitzerovu cenu za své album Damn z roku 2017 a obvykle se prostřednictvím své hudby zabývá složitými tématy.

ALEXA CHUNG

Alexa Chung na sobě měla modré minišaty a značkovou bundu Barbour, kterou si oblékla již na předchozích festivalech v Glastonbury. Za mě její krása a jednoduchost funguje.

KENDRICK LAMAR

Zdroj: gq.com

POPPY DELEVINGNE

Sestra slavné britské modelky Cary Delevingne se obula do klasických a nikdy nestárnoucích Hunter holínek, a protože na šortkách a triku není nic neobvyklého, oživila celý outfit vzorovaným huňatým kabátem Coach.

Zdroj: gq.com

BILLIE EILISH

Zdroj: gq.com

LILY ALLEN

Lily Allen vypadá v overalu Chanel doplněným velkou sponou ve vlasech prostě jako panenka!

Zdroj: gq.com

KIT HARINGTON & ROSE LESLIE

Zdroj: gq.com

MIA REGAN

Teprvé devatenáctiletá modelka a přítelkyně Romea Beckhama vzala festival útokem. Její eclectic styl jí prostě sedne jako ulitý. A že je hrdá Britka? To stvrzuje svým Union Jack crop topem!

Zdroj: gq.com

SIENNA MILLER

Britská herečka se naladila na hippie vibes. Je důkazem, že pruhy jsou a vždycky budou in a že se dají skvěle kombinovat. Sienna se nebála výrazných doplňků, které za mě outfit skvěle doplňují.

Zdroj: gq.com

IRIS LAW

Modelka Iris Law si na letošní Glastonbury oblékla odvážnou kombinaci barev a stylů. Vrstvenými svršky, červenými baggy kalhotami a růžovými botami Bottega Veneta ale trefila do černého!

Zdroj: gq.com