Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Nejlepší kameny pro rok 2023

Miluješ kameny a věříš v jejich sílu? Jestli ano, nesmí ti chybět ty, které budou tento rok obzvlášť užitečné.

Rok 2023 je tady, a já pro tebe mám proto pár kamenů, které ti ho pomůžou zvládnout bez komplikací.

Měsíční kámen

Měsíční kámen je extrémně důležitý, protože je kamenem nových začátků a změn. Díky němu bude start roku 2023 klidný. Kámen dále podporuje jemnost, přátelskost, intuici a napomáhá i v partnerských vztazích. Říká se, že když budeš měsíční kámen nosit u sebe (nejlépe v prstýnku, náhrdelníku nebo náušnici), přilákáš lásku.

Malachit

Sytě zelený kámen zvaný malachit je perfektní pro všechny, kteří v roce 2023 chtějí najít spřízněnou duši a lásku. Podobně jako růženín, i tento kámen ti pomůže v milostném životě. Dostaneš se díky němu přes svá traumata a snadněji nahlédneš do svého srdce. Malachit odstraňuje emoční blokády a čistí tvou energii. Jako bonus pomáhá i při menstruačních bolestech!

Oranžový kalcit

Oranžový kalcit ti v novém roce pomůže eliminovat a řešit problémy. Pokud už teď víš, že tě čeká situace, která nejspíš nebude úplně příjemná, neváhej a jdi si koupit kalcit! Tento kámen podporuje kreativitu, dodává motivaci, podporuje pozitivní myšlení, ambice a napomáhá tvorbě nápadů užitečných v kariérním životě.

Záhněda

Záhněda ti v roce 2023 pomůže rozpoznat toxic přátele a lži. Tento kámen zadržuje negativní myšlenky a energii, proto tě s ním ve sbírce už nečeká žádný overthinking. Energie tohoto kamene ti může pomoci i v těžkých dnech a obdobích. Dodá ti naději a pozitivní vhled do celé situace.

Černý turmalín

V žádné sbírce by neměl chybět kámen s ochrannými účinky a černý turmalín bude ochranným kamenem pro tento rok. Každý z nás totiž potřebuje ochranu před nežádoucí toxickou energií a lidmi. Turmalín je energetický bodyguard, kterého bys s sebou měl/a všude nosit. Napomáhá vidět svět takový, jaký je. Díky němu budeš stát nohama na zemi.