Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Nejlepší girls trip destinace pro rok 2024

Právě v roce 2024 nastal čas zabookovat ten vysněný girls trip, o kterém se s holkami už tak dlouho bavíte! Tipy na to, kam se s kamarádkami vydat, najdeš v článku.

Kodaň

#aestheticvibes

Pohodový výlet plný coffee dates, krásné Skandinávie a inspirace zažiješ s kamarádkami v Kodani. Tohle krásné město je bezpečné a plné cosy a aesthetic míst, které musíš navštívit! Do Kodaně se ale vydejte v období květen–září, kdy budete mít nejvyšší šanci na sluníčko namísto deštivého počasí.

Travel guide: Hot spots v Kodani

@michaela__halova

Copenhagen on budget

@juliesladka

Berlín

#party

Jsou tu nějaké party girlies? Naprosto skvělý noční život a ty nejlepší techno parties si totiž s holkami užijete v Berlíně. Nezapomeňte tam také navštívit skvělé lokální sekáče a cool kavárny. Navíc, z Prahy do Berlína se dostanete vlakem za pouhé 4 hodiny a jízdenky lze za včas koupit i za pár stovek.

🌟Manifesting that the girls trip will make it out of the group chat 🤞🏼🌟

Split

#summervacay

Dopoledne na pláži a večer na party. To je definice naprosto ideální dovolené s kamarádkami. Split nabízí krásné pláže, ale i bohatý noční život v centu města. Možná tě překvapí, jak hezký Split je a také nízké chorvatské ceny.

Girly letní dovolená: Split

@adelakutilova

Špindl

#skitrip

Za skvělým výletem nemusíš nutně vyjíždět do zahraničí, i Špindl v zimní sezóně totiž rozhodně stojí za to! Bookni si s kamarádkami nějaký wellness hotel a užijte si pohodový víkend na horách. A nezapomeň: co se stane ve Špindlu, zůstane ve Špindlu.

Oblast Puglia

#dolcefarniente

Nekonečné zásoby Aperolu, spousta skvělého jídla a zástupy italských nápadníků – sounds like a dream to me. Pokud chceš zažít léto v Itálii jako Julia Roberts ve filmu Eat Pray Love, tohle je tvoje příležitost.

Travel Guide: Milán

@anettt.h

Kam nakonec vyrazíš se svými holkami ty?