Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Nejlepší beauty adventní kalendáře roku 2022

Čekací listiny na ně se plní stejně rychle jako ty na nový iPhone nebo kabelku od Balenciagy. Adventní kalendáře plné kosmetiky se bez přehánění dají označit za nejvíc hot zboží a vyčkávání na Ježíška ti rozhodně zpříjemní, stejně jako perníkové latté ze Starbucks. 

Co můžeš očekávat od letošních adventních beauty kalendářů?

Žádné přeslazené čokoládičky! Advent 2022 můžeš odpočítávat s náloží luxusní kosmetiky, parfémů a vyhajpovaných make-up produktů. Bez výčitek. Spousta značek ten svůj představuje už koncem srpna (I know, crazy!), další čekají na začátek listopadu. Neuplyne dne, aby na e-shopech nebo v obchodech nepřistála nějaká nová verze.

Který adventní beauty kalendář je letos nejžádanější?

Záleží na tvých preferencích a vkusu. Adventní beauty kalendáře ber jako skvělou příležitost k tomu, jak vyzkoušet produkty, u kterých váháš s nákupem full size verze. Pro skintelectuals je jasnou volbou beauty kalendář Sephora, Dr. Barbara Sturm, Selfridges, Harrods nebo Cult Beauty, pro milovníky make-upu NYX, Charlotte Tilbury, MAC nebo Essie. Pokud chceš podpořit lokální značky, vsaď na Havlíkovu přírodní apotéku. Jsou tvou obsession vůně? Italská Acqua di Parma nebo francouzský Diptyque jsou stvořené přesně pro tebe. Neomezený budget? No problem: Dior, Lancôme a Yves Saint Laurent uspokojí i ty nejnáročnější beauty junkies.

Podle čeho si mám adventní beauty kalendář vybrat?

Pokud si ho kupuješ jenom kvůli pár produktům, raději si to dvakrát rozmysli. Adventní beauty kalendáře představují docela velkou zátěž pro životní prostředí, zejména kvůli množství spotřebovaného papíru a plastů. Spoustu značek naštěstí od používání plastů upouští, takže s každým dalším otevřeným okýnkem nemusíš mít výčitky svědomí, ale jen lepší pleť.

Kolik adventní kalendáře stojí?

Záleží na značce a velikosti. Značky mnohdy nabízejí více variant, takže si ten svůj najde opravdu každý. Skvělé budget-friendly beauty kalendáře nabízí třeba The Body Shop, DM drogerie, Nivea, Kneipp nebo Lush. Z těch hyper luxusních potom doporučuji ukořistit ty, které nabízejí ikonické britské obchodní domy, jako je Harrods, Selfridges nebo ten od Liberty London – stal se nejrychleji prodávaným produktem ve 150leté historii obchodního domu.

Vyplatí se čekat na slevy?

Na nic nečekej, protože většina z nich se vyprodá ještě dřív, než se ve městě rozsvítí první vánoční světýlka. Počet kusů je limitovaný a hodnota obsahu beauty kalendáře výrazně předčí jejich pořizovací cenu. Ve výběru redakce FOMO najdeš beauty kalendáře od 999 Kč. 

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.