Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Nejlepší aplikace pro astro lovers

Miluješ astrologii, witchcraft nebo spiritualismus? Připravili jsme si pro tebe nejlepší aplikace, díky kterým v těchto naukách nebudeš mít FOMO.

Co-Star

Co-Star je naprostá klasika a rozhodně ji považuji za nejzákladnější appku pro každého astro milovníka.

Bezplatná verze aplikace ti poskytne výpočet tvého birth chartu a navíc ti přehledně vysvětlí význam tvých jednotlivých aspektů, tedy co znamená, když máš například Měsíc ve Vodnáři, Venuši ve Štíru a tak dále. Také ti každý den vygeneruje motivační citát nebo afirmaci stvořenou přímo pro tebe. Co-Star využívá kombinaci dat NASA a umělé inteligence k simulaci způsobu, jakým by k tvorbě horoskopu přistupoval skutečný astrolog. Poté porovná tyto informace s časem a datem tvého narození a pomocí algoritmů ti poskytne až děsivě relevantní horoskop pro každý den.

Aplikace nabízí také mnoho dalších funkcí za poplatek. Za 79 korun si například můžeš zaplatit výpočet birth chartu někoho jiného (pro běžné výpočty birth chatů ti doporučuji využít radši stránku cafeastrology.com, která ti jich vypočítá, kolik jen chceš, a to zcela zdarma). Za 129 korun se můžeš dozvědět, jak jsi dle astrologie kompatibilní se svým*svojí crush, a za 299 korun ti Co-Star dokonce poskytne podrobnou personalizovanou předpověď tvého života na dalších 12 měsíců.

HeadSpace

Mindfulness people rise up! Jestli chceš začít meditovat, nebo ti nejde či tě nebaví meditovat sám*sama o sobě, HeadSpace nabízí obrovskou škálu různých druhů guided meditací. Appka má 14denní free trial a poté stojí 309 korun měsíčně. Já osobně nejdříve s meditací bojovala, protože pro mě bylo těžké sedět sama se svými myšlenkami několik minut vkuse. HeadSpace mi tedy pomohla nejen s tím, ale přidala mi i mnoho skvělých poznatků do života. Ve vybraných meditacích ti lektoři totiž mohou poradit s mental health, copingem po rozchodu a mnoha dalšími tématy.

Nebula

Tahle appka v sobě má snad naprosto všechno, co se ti ohledně astrologie vybaví. Bohužel je většina jejích funkcí dostupná pouze pro uživatele prémiové verze, která má 3denní free trial, a poté se dá předplatit jako týdenní (229Kč), 3měsíční (1150Kč) nebo roční (1450Kč) verze.

Nabízí rozbor tvého birth chartu, denní, týdenní, měsíční i roční personalizovaný horoskop, výpočet vztahové kompatibility, anebo v ní můžeš chatovat s astrology, kteří ti poskytnou tarot reading a odpoví ti na všemožné otázky. Co mi přijde opravdu zajímavé a neviděla jsem to zatím v žádné jiné appce, je výpočet tvého biorytmu. Nebula ti na základě tvého birth chartu ukáže, jak si zrovna vedeš po fyzické, emocionální a intelektuální stránce. A tahle funkce je součástí free verze!

Rock Identifier

Koupil*a sis, dostal*a nebo našel*našla nějaký minerál a nevíš, o který se jedná? Rock Identifier ti pomůže, a to zdarma. Aplikace nabízí i placenou verzi, ve které nejsou reklamy, a dokáže identifikovat větší škálu krystalů. Já si bohatě už tři roky vystačím s free verzí.

Kromě identifikace se také můžeš dozvědět spoustu informací o různých kamenech, jak rozpoznat real od fakeu nebo které krystaly jsou nejvhodnější pro tvé znamení!

Night Sky

I looove this one!! A jestli miluješ stargazing, je tohle appka přímo pro tebe. Můžeš v ní zdarma prozkoumat virtuální zobrazení noční oblohy a identifikovat hvězdy, planety, souhvězdí a satelity. Také ti poskytne informace o tom, kdy a kde jsou nejlepší podmínky pro stargazing, a dokonce se v ní dočteš zajímavosti o jednotlivých objektech ve vesmíru.

Stačí namířit mobil, kterýmkoliv směrem chceš, i když jsi v teple svého pokoje, a cítíš se jako bys plul*a vesmírem. Doporučuju všema deseti.

Gratitude

Poslední aplikací, kterou ti dnes představím, je Gratitude, která ti může sloužit jako kapesní deník, který budeš mít vždy při ruce. Pokud s psaním gratitude/manifestačního deníku začínáš a nevíš, na co se první zaměřit, tahle appka ti pomůže. Najdeš v ní 4 sekce - journal, affirmations, daily zen a vision board. V sekci journal ti vždy vygeneruje otázku, nad kterou se můžeš zamyslet a zapsat si ji. V affirmations najdeš afirmace týkající se mentálního zdraví, lásky, peněz, balancování čaker nebo třeba zlepšení tvého well-beingu. Můžeš si tam také zapisovat své vlastní afirmace. Daily zen vypadá graficky dost mileniálsky, ale je to taky skvělá sekce. Najdeš v ní svůj quote of the day, pár motivačních slov a odkazy na zajímavé články. A na konec si můžeš sestavit své vision boards. Aplikace ti i poskytne fotky v tématu, ve kterém se rozhodneš svou vision board vytvořit, nemusíš tedy složitě hledat obrázky ve vyhledávači.

To je ode mě dneska vše, ahoj u dalšího článku!<3

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.