Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Nejkrásnější turnaj roku. OKTAGON 34 pod širým nebem

Již tuto sobotu 23. července se koná velmi očekávaný letní turnaj OKTAGON 34. Skvělé zápasy pod otevřeným nebem uprostřed vyprodané osmitisícové pražské Štvanice. V prvním ze dvou článku nalezneš několik zápasů hlavní karty, které ti určitě nesmí uniknout!

Kareta vs. Paulus

Polský kat Dawid Kareta se na svůj čtvrtý zápas v OKTAGONu připravuje po boku bývalého šampiona lehké váhy Mateusze Legierského. První dva zápasy bez větších potíží vyhrál na body, jeho vítěznou sérii však zastavil v prosinci minulého roku český supertalent Jakub Tichota. Prohra však sedmadvacetiletého poláka nevyřadila ze hry a pořád zaujímá čtvrté místo v žebříčku pérové divize OKTAGONu. Pozici v tabulce se mu však chystá snížit další vycházející hvězda MMA Roman Paulus.

Kareta je teraz v rebríčku predo mnou o dost vyššie. Brání mi v cestě za titulom. Najbližšia prekážka, ktorej musím čeliť, je právě Kareta.
Roman Paulus v pořadu OKTAGON NA DOHLED

Jeden z největších mladých talentů slovenské bojové scény Roman Paulus má jasný plán – porazit Karetu a přiblížit se tak titulové šanci. Jednadvacetiletý vítěz páté série OKTAGON Výzvy však vstupuje do boje jak outsider. Momentálně surfuje na vlně tří vítězství v řadě a na svůj čtvrtý triumf se připravuje ve Spartakus Fight Gymu pod trenérem Attilou Véghem.

Na jaký zápas se těšíš nejvíc?

Diskuze zde

Kertész vs. Kanchev

Veterán organizace a bývalý titulový vyzyvatel Maté Kertész vstupuje do svého patnáctého zápasu. Maďarský bojovník poprvé vstoupil do klece OKTAGONu před více jak čtyřmi lety a patří mezi nejdéle vystupující zahraniční zápasníky organizace ze všech. Už jednou byl velmi blízko usednutí na trůn krále welterové váhy na turnaji OKTAGON 17, kdy nakonec zvítězil na bodové rozhodnutí nejdéle vládnoucí šampion David Kozma. Devětadvacetiletý ostřílený boxer se však nevzdává a po boku zápasníků z UFC se připravuje ve slavném AKA gymu na svou titulovou odvetu. V cestě mu nyní stojí bulharský tank Vladislav Kanchev, avšak na tuto výzvu ho připravuje nikdy neporažený bývalý šampion UFC Khabib Nurmagomedov.

Ačkoliv je Vladislav Kanchev ve světe bojových sportů již známé jméno, v OKTAGONu ho uvidíme poprvé. Mnozí fanoušci si od premiéry bulharského zápasníka hodně slibují a mají k tomu dobrý důvod. Šampion Srbska v MMA má totiž na kontě dvanáct výher a všechny z nich ukončil před limitem, jedenáct z nich dokonce v prvním kole.

Doufám, že ti můj článek přiblížil velkolepý OKTAGON turnaj na pražské Štvanici. V druhé polovině článku rozeberu zbytek hlavní karty a velké finále galavečera, titulovou bitvu v polotěžké váze Vémola vs. Ilič.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.

Na jaký zápas se těšíš nejvíc?

Diskuze zde