Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Nejkrásnější momenty vlády milované královny Alžběty II.

„Nikdy si nestěžuj, nikdy nic nevysvětluj.“ To je moto toho nejdéle vládnoucího monarchy na světě, královny Alžběty II., která za svých 70 let vlády na anglickém trůnu zažila 15 britských ministrů, poznala 13 amerických prezidentů, stala se patronkou více než 500 charitativních nadací a vychovala více než 30 psíků jejího nejoblíbenějšího plemene – Welsh Corgi Pembroke.

A tak svět přišel o ikonu, královnu lidských srdcí, jejíž místo již nikdo nezaplní.

Když ve svých pětadvaceti letech nastoupila na trůn jako mladičká Elizabeth, měla před sebou nelehký úkol. Přesto zvládla převést Velkou Británii přes nespočet krizí, definovala vlastní éru, lidu dala stabilitu, monarchii, modernizaci a samotný Commonwealth provedla přes zásadní a nevyhnutelnou proměnu.

„Smutek je ta cena, kterou musíme pro lásku zaplatit.“

Královna Alžběta II., jinak taky nazývaná Lilibeth, milovala psíky plemene Welsh Corgi Pembroke, kterých za svoji vládu na trůně vychovala více jak 30. Ke zvířatům a přírodě celkově chovala hlubokou lásku už od děství. První impuls prý přišel už ve čtyřech letech, kdy jako maličká holčička dostala svého prvního poníka.

Syn královny Alžběty II. a nový britský král Charles neboli Karel III. už pronesl první prohlášení: „Je to moment velkého smutku pro mě i všechny členy mé rodiny,“ napsal a uvedl, že truchlí kvůli smrti vážené panovnice a milované matky.


Myslím, že jsme si všichni mysleli, že tu královna bude navždy. Tak si pojďte s námi připomenout ty nejkrásnější momenty milované královny Alžběty II.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.