Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Od America's Got Talent po Frenemies: Trisha Paytas slaví 16 let na YouTube

Jedna z nejkontroverznějších youtuberek oslavila 16 let na scéně. Společně si zavzpomínáme na to, jak se proslavila a kde je teď.

Trisha Paytas už odmalička věděla, že chce být za každou cenu slavná. Proto se zúčastnila televizních show My Strange Addiction se svou závislostí na opalování nebo America's Got Talent coby „Trish like fish“ s tím, že umí rychle mluvit. Nakonec se proslavila díky svým crazy videím na YouTube.

Na sestřih všech televizních pořadů, ve kterých se Trisha objevila, se můžeš podívat tady.

Nebojí se říct, co si zrovna myslí , což se ale ne vždy vyplatí. Mluví o své minulosti sex workerky, o posedlosti muzikály a herci , za které se ráda převléká, a o konspiračních teoriích (třeba iluminátech). Při sledování jejích videí si člověk nikdy není jistý, jestli to myslí vážně, nebo se jedná o parodii.

Mezi moje oblíbené momenty patří její cover Shallow, ve kterém zpívá části Gagy i Coopera, a to ve své kuchyni, což je jedno z jejích obvyklých míst k natáčení, třeba breakdownů nebo mukbangs na podlaze.

Za nejtěžšího covidu měla Trisha nakročeno k té nejlepší kariéře, kterou si mohla přát. Stala se součástí úspěšného podcastu Frenemies s Ethanem Kleinem z kanálu H3H3. Ethan (jakožto budoucí nevlastní bratr Trishy) jí pomohl očistit její jméno a problematickou minulost, ale zvrtlo se to, pohádali se a podcast skončil. Všechny díly si můžeš zpětně pustit tady.

Mezi asi nejnovější skandál patří její skincare kolekce Miracle Elixir. Název je inspirován muzikálem, ve kterém sehraje důležitou roli lahvička s močí coby zázračným elixírem na růst vlasů. No, řekněme si, že tohle není ten nejlepší marketing. Problém však nastal ve chvíli, kdy Trisha svou kolekci vydala a dostalo se jí negativní odezvy. Její produkty totiž údajně způsobovaly chemické popáleniny. A pozor, před třemi týdny ohlásila další spolupráci!

A co Trisha dělá dnes? Nedávno se jí a jejímu manželovi Mosesovi narodilo miminko Malibu Barbie Paytas Hacmon. Trishe se tak splnil její další sen, a to stát se maminkou. Trisho, držíme ti palce!

Svých 16 let na scéně oslavila videem, ve kterém se objevuje i její dcera.