Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Nechej se vést láskou s novou kolekcí adidas!

Na sobotním duhovém průvodu sis mohl/a všimnout stanoviště adidas, jehož partička byla od hlavy až k patě v nové kolekci, kterou si teď můžeš pořídit i ty!

Před začátkem průvodu byla u prodejny adidas Na Příkopě k vidění duhová kolekce od jihoafrického queer návrháře Riche Mnisiho. Vznikla pod heslem Let Love Be Your Legacy a hraje všemi barvami a tvary.

Foto: Klaudia Poloncová

Inspirací byl milostný dopis, který Mnisi napsal svému mladšímu já. Kolekce adidas x Rich Mnisi ztělesňuje společnou snahu podporovat svobodu vyjadřování bez předsudků ve všech oblastech sportu a kultury. Značka adidas věří, že sport by měl být bezpečným prostorem pro všechny.

Foto: Klaudia Poloncová

Na místě si mohl kdokoliv vytvořit vlastní průvodový transparent s pozitivní message a přikousnout duhový cupcake. Nechyběl ani DJ, za jehož pomoci to ti odvážnější dancers rozbalili a pozitivně naladili všechny kolemjdoucí.

Pozornost byla upřená také na sportovní i street fashion kousky (adidas originals, fotbal, cyklistika, sportswear a plavání), do kterých se můžeš obléknout klidně od hlavy až k patě. Kromě obchodů najdeš oblečení i v herním světě EA Sports FIFA 23 .

Foto: Klaudia Poloncová

adidas věří, že sport by měl být bezpečným prostorem pro všechny, a stojí si za tím, že férová hra není jen hra, která se řídí pravidly, ale hra, která respektuje a vítá všechny sportovce. A to bez ohledu na jejich původ nebo sexuální orientaci!

Foto: Klaudia Poloncová

Svou podporu značka vyjadřuje příspěvky pro Athlete Ally a Stonewall a také právě vznikem této kolekce k příležitosti oslav Pride, sebepřijetí a lásky bez výhrad, nejen na sportovním poli. A pokud je něco silnějšího než sport, je to láska.